Piątka z historii za obecność na spotkaniu z premierem Morawieckim

Za czyje pieniądze premier Morawiecki prowadzi swoją kampanię wyborczą?

Nauczyciel historii i wicedyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim, Tomasz Kwiatkowski obiecał uczniom piątki z przedmiotu w zamian za ich obecność na spotkaniu z premierem Morawieckim.

Na szczęście młodzież okazała się mało pazerna na przynętę nauczyciela – zwolennika PiS i poinformowała o całej sprawie lokalne Radia Ostrowiec. Zapytany przez dziennikarzy o próbę przekupstwa młodzieży, pedagog początkowo zasłaniał się lukami w pamięci, by w końcu przyznać, że jednak obiecał uczniom dobre oceny.

Premier rządu polskiego przyjeżdża do Ostrowca, to warto by młodzież go poznała” – tłumaczył swoje postępowanie na antenie radia. Sprawa oczywiście odbiła się szerokim echem wśród internautów, oburzonych nadgorliwością nauczyciela chcącego przypodobać się PiS.

Czego to młodzież nauczy? Że za trzymanie z PiS są bonusy. – czytamy we wpisie Obserwator XY – Nie ma to jak zapewnienie Morawieckiemu frekwencji.”

wb

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
14 października 2018 18:52

Przekupstwo leci na całym ogólnopolskim froncie – „tylko jak PiS wybierzecie, samorządy dostaną kasę”, „tylko PiS gwarantuje wszelakie „koryta+”, tylko klaka na Morawieckim gwarantuje 5 z historii”!