Pięciu (!) policjantów pilnowało jednego (!) niepełnosprawnego, żeby nie zbliżył się do pomnika smoleńskiego (film)

Pięciu (!) policjantów pilnowało jednego (!) niepełnosprawnego, żeby nie zbliżył się do pomnika smoleńskiego (film)

Kilku umundurowanych policjantów pilnowało jednego niepełnosprawnego. Nie chodziło jednak o pomaganie osobie poruszającej się na wózku. Ich zadaniem było, żeby pan Leszek nie zbliżył się do pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie.

 

Policjanci chcieli spisać dane pana Leszka. Kiedy stwierdził, że musi skorzystać z toalety, postanowili go do niej… eskortować!

Autor nagrania komentował, że prawdopodobnie w tym czasie, kiedy kilku funkcjonariuszy zajmowało się jednym niepełnosprawnym na wózku, w Warszawie mogło dojść do kilku rozbojów, kradzieży samochodów czy innych przestępstw. – „Ale w tym momencie pięciu, pięciu! policjantów odprowadza Leszka do toalety” – mówi autor filmiku.

 

Pan Leszek porusza się wózkiem elektrycznym. W pewnym momencie tak przyspieszył, że funkcjonariusze biegiem rzucili się w pościg za niepełnosprawnym. Rzeczywiście, czy tym powinna zajmować się polska policja?

„Pozdrowienia dla Pana Leszka. Nie ma elektrycznych samochodów ale elektryczne wózki robimy wyścigowe!”; – „Niby śmieszne, ale jednak straszne”; – „Współczesna wersja kawału z milicjantami i żarówką – ilu policjantów potrzeba, aby dogonić gościa na wózku”; – „Ale mandatu za przekroczenie prędkości nie było?” – komentowali internauci.

bt

Źródło: youtube.com, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

25
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
JózefMarioRobertADLESChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aleksander
Aleksander

Bezmyslność Policji(żeby nie powiedzieć nic wiecej) jest niesmiertelna.Tylko dlaczego tk często nie ma ich tam gdzie naprawdę są potrzebnu>

Zwinka
Zwinka

Bo tam, gdzie są prawdziwe oprychy, to można w dziób dostać, a nawet życie stracić, a przy smoleńskich jasełkach to taki „przestępca” co najwyżej na wózku, albo z transparentem, albo z białą różą, ucieknie, ale nikt nie powie kulsonowi że się w robocie obcyndalał !!!

Mariusz
Mariusz

Ogólnie sytuacja absolutnie śmieszna nie jest

HerodAntypis
HerodAntypis

Pajacowanie za anioła w Boże Ciało,sypanie konfetti, asysta podlaskiemu dygnitarzowi, całodobowe cieciowanie przy sadzawce na Żoliborzu, aresztowanie o 6-tej rano obrazkowej przestępczyni a ostatnio wieloosobowa ochrona pomnika przed niepełnosprawnym na wózku i nieudolny za nim pościg. Oto wąski wycinek z palety powodów do dumy z bycia polskim policjantem. Parodystyczna polska wersja motta amerykańskiej policji „Protect and Serve”. W skrócie P&S. Po polsku PiS. Pajace i Sługusy..

Waldemar
Waldemar

Dokładnie tak chciałem napisać. Ośmieszania munduru (tu akurat policyjnego) c.d.

ADLES
ADLES

Durny komuchu, sam żeś błazen. Odp….ol się od Policji. Jako komuch, nie masz szacunku dla nikogo, w tym do instytucji Państwa. Jesteś śmieciem do utylizacji.

Mario
Mario

Komuch to rozumiem ten kto tęskni za PRL i sądzi ze z tamtych czasów wszystko wyniósł i PRLowi zawdzięcza swoje wykształcenie na przykład. No to p. Piotrowicz, niedoszły poseł prokurator, laureat wielu PRLowskich orderów albo panowie Kaczyńscy, piszący w tamtych wspaniałych dla nich czasach swoje prace magisterskie i inne z marksizmu-leninizmu czy prawa pracy komunistycznej republiki, są jak sądze dla Ciebie Adles na górze tej listy ?

Mario
Mario

aha, a ktoś tu jest jeszcze śmieciem ? to bardzo merytoryczny argument,

Jozek
Jozek

Zawsze obużałem się jak mówiono na tych panów PSY, ale teraz widzę że obraził bym swojego czworonoga który jest posłuszny do bólu ale też myśli.

Józef
Józef

oburz się przez rz, będzie lepiej,

Zwinka
Zwinka

„Mistrz kierownicy ucieka” … Oto do czego prowadzi idiotyczne celebrowanie zachciewajek Jego Nadętości. I dobrze. „Śmiejmy się, bo nie wiemy, czy ten świat potrwa jeszcze 3 tygodnie” – radził mistrz Pierre Beaumarchais. Wszelako miał też inną radę: „Co masz czynić, by nie być inteligentnym, dowcipnym, nie mieć wdzięku, itd.? – Bądź zarozumiały”
No i bez komentarza, bo cisza trwa wyborcza…:-)

Marek
Marek

Historia tragikomiczna. Czy wiadomo za co w ogóle chcieli legitymować tego człowieka? Znowu bezpodstawnie bo tak im im kazała góra?

HerodAntypis
HerodAntypis

Zachodziło podejrzenie że ucharakteryzował się na niepełnosprawnego aby co miesiąc wyłudzać 500 stów.

robol81
robol81

Skąd oni biorą tych … . Nawet Milicja Obywatelska była normalniejsza.

robol81
robol81

Jedynym logicznym wytłumaczeniem tej błazenady może być to że po prostu chronili niepełnosprawnego bo samo zbliżenie się do pomnika katastrofy smoleńskiej grozi śmiercią lub kalectwem.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No bo od razu poczułby nieodpartą chęć wjechania wózkiem na te schody donikąd. A poza tym wiadomo, że każdy niepełnosprawny to wróg systemu i wyrzut sumienia dla tych u „wadzy”. Dla tych, co je jeszcze mają. Tfu!

Policjant
Policjant

Jestem w służbie prawie 30 lat !!!
Wstyd mi za was Panowie Komensdanci i Naczelnicy!!!
Panowie Oficerowie !!!
Zerwijcie pagony!!!

Alek
Alek

Końcówka tego filmiku to metafora sprawności państwa PIS , choć PO niezbyt lepsiejsza 🙂 …. Może kiedyś uda się temu co „zagrażał ” dyktatorowi liliputowi i zwiewał
przed „zbrojnym ramieniem” PIS&Co przyznać jakiś order 😉

ktoś
ktoś

Czepiacie się niepotrzebnie, to po prostu szkolenie z asystentury, tak szeroko dzisiaj reklamowanej…

Kazimiera
Kazimiera

Czy w tej obecnej policji sa same bęcwały?

Eryk
Eryk

Dowcipy o policji to jednak prawda

Grzegorz
Grzegorz

Wstyd wstyd dla policji komendant do dymisji

Jan
Jan

Przeżyłem 70.lat ą takich jaj jeszcze nie widziałem co oni zrobili z tych ludzi .Pośmiewisko…..ratuj Boże tych porabancow

Chermes
Chermes

Teraz spodziewam się artykułów w PiSoprasie:
– Policja uniemożliwiła terroryście wjazd czołgiem na Plac Piłsudskiego, podczas odbywających się tam patriotycznych uroczystości. 🙂

Robert
Robert

A, nie powinni strzelać do niego. To by było śmiesznie. Brawo dobra zmiano!! !!