Piękny i trwały manicure bez wychodzenia z domu – to możliwe!

Piękny i trwały manicure bez wychodzenia z domu – to możliwe!

Przebarwienia, odpryski czy łamliwe paznokcie potrafią być prawdziwą zmorą kobiet pragnących zadbać o idealny wygląd swoich dłoni. Na szczęście wizyta u kosmetyczki nie jest już niezbędna do tego, by cieszyć się pięknym manicurem. Profesjonalny efekt możliwy jest uzyskania dzięki wykorzystaniu odpowiedniego lakieru hybrydowego.


Manicure - lakier hybrydowy

Naturalne piękno

Lakier hybrydowy cechuje się nie tylko znacznie większą trwałością w porównaniu do tych tradycyjnych, ale także stanowi doskonałą alternatywę dla akrylowych i żelowych – jest bowiem dużo łatwiejszy w aplikowaniu. Kosmetyk docelowo nie służy przedłużaniu paznokci, a raczej podkreśleniu ich naturalnego kształtu, dlatego odpowiednio dobrany świetnie wygląda na dłoni, gwarantuje żywy kolor i intensywny połysk. Niezależnie od tego czy wybierzesz wersję w tubce czy w buteleczce możesz liczyć na dużą wygodę użycia – produkt równomiernie rozprowadza się na powierzchni paznokcia i szybko zastyga, tworząc odporną na uszkodzenia warstwę. Jednorazowe nałożenie emalii wystarcza, aby cieszyć się dokładnie pokrytą powierzchnią oraz niepękającą, nieścieralną i mocno nasyconą barwą bez prześwitów. Lakiery hybrydowe mogą utrzymać się na paznokciach nawet kilka tygodni pod warunkiem ich wcześniejszego odpowiedniego przygotowania – płytki muszą być idealnie oczyszczone i zmatowione, a skórki – odsunięte i wycięte.

Manicure - lakier hybrydowy

Czy lakiery hybrydowe wzmacniają paznokcie?

Hybrydowe kosmetyki są doskonałą propozycją dla kobiet, które pragną uzyskać zdrowe i schludnie wyglądające paznokcie. Obecnie dostępne na rynku produkty, ze względu na starannie dobrane składniki nie tylko nie niszczą płytek, ale wręcz je wzmacniają i poprawiają ich ogólny stan. Należy pamiętać, że mimo trudniejszego sposobu ścierania lakieru hybrydowego niż w przypadku lakierów klasycznych (wskazane jest, aby to uczynić specjalnie przeznaczonym do tego celu zmywaczem), prawidłowe wykonanie i usunięcie hybrydy nie ma szkodliwego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Czym kierować się przy wyborze lakieru?

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele odcieni lakierów hybrydowych, dlatego każda z nas może znaleźć ten najbardziej pasujący do naszego gustu. Warto jednak pamiętać, że oprócz koloru istotna jest również lekka, kremowa konsystencja, która nie rozpływa się, nie tworzy smug i zacieków, dzięki czemu efekt jest jeszcze bardziej spektakularny. Lakiery hybrydowe będą zatem doskonałym wyborem zarówno dla kobiet ceniących klasyczną elegancję, jak i lubiących tworzyć oryginalne kompozycje. Przekonaj się jak wiele możesz zyskać wymieniając swój stary lakier na hybrydowy i wjedź na: makeup.pl/categorys/150141/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media