Pijany radny PiS z Puław wylądował samochodem w rowie (film)

Pijany radny PiS z Puław wylądował samochodem w rowie (film)

Arturowi K. nie dopisało szczęście. Ten 33 – letni członek klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Puławy, oraz dyrektor biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego z PiS, w nocy z czwartku na piątek, dobrze podchmielony wracał z kolacji zorganizowanej przez władze miasta. Mimo, że przyjęcie było nieźle „zakrapiane” postawił na powrót do domu samochodem. Niestety, około 1. w nocy, stracił panowanie nad oplem i podczas wyprzedzania innego auta na ulicy Puławskiej w Kurowie, wypadł z drogi, „lądując” w rowie. Na ratunek pospieszyła policja, a stwierdziwszy, że poza drobnymi potłuczeniami kierowcy nic się nie stało, przystąpiła do swoich rutynowych czynności.

Jak podaje „Dziennik Wschodni” badanie dwoma alkomatami wykazało, że miał w wydychanym powietrzu 1,6 promila.  Arturowi K. grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności. To jednak nie koniec, bo zaraz, gdy tylko wszystko się wydało, poseł Krzysztof Szulowski zakończył współpracę z dotychczasowym dyrektorem. Wiadomo też, że jeśli Artur K. zostanie skazany prawomocnym wyrokiem, to straci mandat radnego. To drugie może nie nastąpić w krótkim czasie i wcale nie jest pewne, czy radny zechce dobrowolnie zrzec się mandatu.

Tak samo nie wiadomo, czy cokolwiek mu pomoże, oświadczenie jakie opublikował na Facebooku zaraz po zdarzeniu: „Chciałbym przeprosić za swoje nieodpowiedzialne zachowanie i nadużycie Państwa zaufania. To co się wydarzyło nigdy nie powinno mieć miejsca. Żałuję, jest mi wstyd i przepraszam wszystkich, których zawiodłem” – napisał Artur K.

„Dziennik” dociekał, ile i czego wypito na imprezie puławskiego Ratusza.  „Zamówiona ilość alkoholu służyła tylko do wzniesienia oficjalnego toastu” – zapewnił Paweł Wójcik z Wydziału Komunikacji Społecznej. Jednak nie do końca.., bo DW ustalił, że poza lampką szampana na każdego gościa przypadło około… stu gramów wódki. A to już może zaszkodzić. I Arturowi K. zaszkodziło, może nawet na długie lata.

/p/

Źródło: Dziennik Wschodni

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maciek123454321magdalenaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

No to ten rów ma przechlapane. Niebezpiecznie jest plątać się członkowi przewodniej siły narodu pod nogami / kołami. Takie czasy.

magdalena
magdalena

Taka jest wasza władza pisiorki moherki – jeden bije żonę, drugi jeździ po pijaku, trzeci wydaje o 650 tys złotych za dużo, a reszta kłamie. A najgorszy jest wasz idol – dyktator, kat, okrutnik, grabarz konstytucji i demokracji. Możecie dać mi -1000 to jak pochlebstwo, potwierdza że piszę prawdę.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zdaje się, że odtrąbiono ofensywę „minusowania”, bo była bez sensu. Może też Administratorzy portalu zadziałali – nie wiem. Ale epidemia minusów chyba się skończyła.