Piotrowicz twierdzi, że też… jest ofiarą stanu wojennego!

Posłowie PiS nie dopuścili do odwołania Piotrowicza z funkcji szefa komisji sprawiedliwości

Hipokryzja czy bezczelność? A może jedno i drugie, bo jak inaczej odnieść się do słów Stanisława Piotrowicza, prokuratora z czasów stanu wojennego. – „Wbrew sugestiom jestem też ofiarą stanu wojennego” – oświadczył on w Polskim Radiu 24.

W internecie zawrzało.

„PiS-owski bojownik o wolność i demokrację prześladowany przez komunistów. W szeregach tej partii jest też jeszcze większy potencjalny bohater, który postanowił samodzielnie wywalczyć demokrację, ale niestety zaspał” – napisał Arkadiusz Wądołowski. Swój komentarz opatrzył uzasadnieniem przyznania Piotrowiczowi Brązowego Krzyża Zasługi w 1984 r.

Inni internauci też nie kryli oburzenia. – „Wielokrotnie, brutalnie awansowany i odznaczany przez PZPR. Skazany na zasiadanie w egzekutywie w Krośnie. Prawdziwy kombatant”; – „Przyjął medal płacząc ze zgryzoty”;

– „Złamał sobie paznokcia pisząc wyrok dla opozycjonistów”; – „Oooo mają w tym swoim grajdołku jakiś konkurs ma największego KŁAMCĘ?”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
ZenekMarekRyszardantymohertak jest Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Nie rozumiecie? Gdyby nie był dyskryminowany to dostałby złoty krzyż zasługi. Okrutni komunistyczni siepacze dali temu bojowników o wolność brązowy. No jak się musiał czuć?

Zwinka
Zwinka

Jak dupa w pokrzywach.

shaq
shaq

Ponieważ, o ile wiem, bezczelne zachowanie Piotrowicza nie oburza wyborców PiS, stanowi to dowód ich wyłącznie deklaratywnie wrogiego stosunku do PRL. W rzeczywistości, jak sądzę, wyborca PiS uwielbia PRL. Za co? Za to, co pis naśladuje w działaniach PZPR – za zamordyzm, za rozdawnictwo i za złodziejstwo (które w oczach wyborcy pis najwyraźniej wywołuje szczerzy podziw)

Zwinka
Zwinka

No właśnie. Złodziej, bo złodziej, ale to nasz, genetyczny złodziej,

Andrzej
Andrzej

Obrzydliwy kłamca.

Nihil
Nihil

Trzeba dać mu medal z to że jest Piotrowiczem,a po śmierci wyświęcić….acha i Nobel za trudne dziecinstwo

Rafał
Rafał

Medal przyjął, ale się nie zaciągał. Bierzcie przykład z Daj-ciumka-Piotrowicza. Może i Was prezes pogłaszcze po główce.

tak jest
tak jest

Obrzydliwa kreatura i zakłamany karierowicz bez kręgosłupa moralnego!
Takich wlaśnie potrzebuje faszystowska partia pisuaru!

antymoher
antymoher

Taaa,tak to tłumaczy się każdy przestępca i ……alkoholik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ryszard
Ryszard

To chyba najwyższy czas wystąpić o odszkodowanie czy zadośćuczynienie. Romaszewski wystąpił – dostał. Rokita – tak samo. A kombatant Piotrowski to niby sroce spod ogona wypadł?

Marek
Marek

Taki był mocno poszkodowany że dostał brązowy krzyż zasługi, A może to był w prokuraturze stanu wojennego „agent-śpioch” prezesa? Jak agentem prezesa był Mateusz w PO tak Piotrowicz był w prokuraturze stanu wojennego? Coś nam się tych PiS-owskich agentów namnożyło? Może jeszcze jest jakiś ukryty? W PSL PiS-owskim agentem była Możdżanowska, U Tuska był Morawiecki . W Nowoczesnej był Gryglas, a w SLD kandydatka Ogórek okazała się PiS-owskim kretem. U Kukiza też było parę osób które wystawiły go do przysłowiowego wiatru ale KUKIZ15 to nie partia. No sami „agenci”! A jak agenci to już wiecie skąd biorą się podsłuchowe afery?… Czytaj więcej »

Zenek
Zenek

Dlatego jest ofiarą? Ponieważ szczwany aparat komunistyczny chcąc prawego, wrażliwego, życzliwego, tolerancyjnego, serdecznego, ciepłego, sprawiedliwego, pracowitego, odpowiedzialnego, rzetelnego, sumiennego, dobrodusznego, działacza społecznego wręczyła mu ten medal, aby go napiętnować w przyszłości, czyli dziś.