„PiS będzie bronił Glapińskiego jak niepodległości”

Narodowy Bank Polski pozwie posła Krzysztofa Brejzę?

– „PiS będzie bronił Glapińskiego jak niepodległości. Dowód? Sellin w Trójce wchodzi w idiotyczną narrację, że próba jego odwołania to „spisek w celu wprowadzenia euro w PL”. Niedawno sami pisowcy się z tej głupoty śmiali. A teraz to przekaz dnia” – napisał na Twitterze Paweł Wroński z „Gazety Wyborczej”. Przypomnijmy, że Jarosław Sellin to wiceminister kultury w rządzie PiS.

Wypowiedź Sellina sprowokowała więcej komentarzy na Twitterze. Prawicowa blogerka Kataryna napisała: – „Testowanie granic tolerancji elektoratu na obrażanie jego inteligencji”. – „Pan Sellin dawno temu dołączył do grupy, w której już jest Marszałek Karczewski – ludzi wydawałoby się niegłupich, którzy jednak zdradzają swoje prawdziwe „JA” przy pierwszej lepszej okazji”; – „A może Glapiński powiedział, że nie odejdzie choćby nie wiem co. I co mu zrobią? Kolejna wojna i ustawki ustaw w roku wyborczym? Opozycja by ich ukrzyżowała. Więc skoro nie mogą go odwołać to albo dadzą mu się samozaorać, równocześnie odcinając się od niego, albo go będą bronić…”; – „PiS, a raczej Kaczyński będzie bronił własnych 4 liter. Glapiński za dużo wie o nim, o Telegrafie, o innych interesach PC, a później PiS- u”.

Jeden z internautów porównał Sellina do europosła PiS Ryszarda Czarneckiego. – „Sellin przypomina obatela, też zna się na wszystkim”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jacek DolińskiKazimierzPiJarZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Jak zawsze, uruchamiają swych pożytecznych idiotów, pis daje znać, że będzie szedł w zaparte do ściany. Później się rakiem wycofa i ogłosi sukces. Suweren, również jak zwykle, to kupi.

PiJar
PiJar

Sellin ze swoją powierzchownością, „argumentacją” i sposobem narracji jest niemal wierną kopią aparatczyków partyjnych z okresu Bieruta, Pryncypialny, mający wytłumaczenie na wszystko, ostrzegający przed spiskami, a jednocześnie grożący. No i ta aparycja pseudointeligenta (w przeciwieństwie do prostackiego i rozlazłego „obatela” Czarneckiego), na którą wiele osób może się nabrać. Na tle prymitywnych i ordynarnych towarzyszy z PiS-u może uchodzić nawet za intelektualistę.

Kazimierz
Kazimierz

Większość komentarzy zaczyna się od pytajnika …..a może wiedział.?.. a może pomyślał ?… a może chciał powiedzieć.?…NAJWIĘCEJ WIEDZĄ CI , CO NIC NIE WIEDZĄ !!!

Jacek Doliński
Jacek Doliński

(kamera, akcja!)
– Jarek, a pamiętasz ile forsy wyciągnąłeś z FOZZ jak zakładaliście z Leszkiem Porozumienie Centrum? A z „Telegrafu” od Zalewskiego?
– No co ty, Adam! To było już tyle lat temu.
– A ja pamiętam. I mam na wszystko kwity!
(koniec ujęcia)
Komentarz: Glapiński nie ma wiele do stracenia, bo ewentualne przestępstwa dawno się przedawniły, a nawet gdyby jutro miał stać się bezrobotnym, to z głodu przecież nie umrze.