PiS grozi posłom Porozumienia? – „Czyli polowanie nie dało rezultatów”

PiS grozi posłom Porozumienia? - „Czyli polowanie nie dało rezultatów”

„Jeśli posłowie Porozumienia zagłosują w Sejmie przeciw ustawie o głosowaniu korespondencyjnym będą musieli opuścić klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczoną Prawicę” – zapowiedział szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Przypomnijmy, że jest on także pełnomocnikiem komitetu wyborczego Andrzeja Dudy.

 

O próbach polityków PiS nakłonienia posłów i Porozumienia, i opozycji do głosowania za przeprowadzeniem wyborów korespondencyjnych 10 maja pisaliśmy wielokrotnie. Ostatnio w artykule „PiS „łowi” także wśród posłów Konfederacji – podobno proponuje im wejście do rządu”.

„Liczymy jednak na to, że zarówno szef Porozumienia Jarosław Gowin, jak i jego posłowie nie zapiszą się w historii jak poseł Władysław Siciński, który swoim liberum veto zerwał obrady Sejmu” – dodał Sobolewski.

 

„Czyli polowanie nie dało rezultatów”; – „Jak nie marchewką, to kijem…”; – „Czy to ma być zastraszanie posłów? Poseł powinien głosować zgodnie z własnym sumieniem, którego w szeregach zjednoczonej prawicy brak” – pisali w komentarzach internauci.

bt

Źródło: wnp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PiotrANDRZEJJacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Najlepsza wiadomość poniedziałku.
Alegoria PiSiej sprawiedliwości – kant i hak (Kanthak) potwierdziła ją w programie „Kropka nad i”.
Oznacza znaczącą redukcję liczby zdalnie sterowanych przez Kaczyńskiego automatów do naciskania guzików na pulpitach do głosowania, a więc trwałą utratę większości parlamentarnej przez rząd PiS.

ANDRZEJ
ANDRZEJ

NIE ZROBIĄ TEGO BO MOGĄ PRZEGRYWAC KAZDE KOLEJNE GLOSOWANIE

Piotr
Piotr

Jeśli posłowie Porozumienia zagłosują w Sejmie przeciw ustawie o głosowaniu korespondencyjnym , posłanka Witek będzie musiała opuścić fotel Marszałka a poseł Kaczyński zakończy swoją ,,karierę”