PiS „łapie lekką zadyszkę” i traci w sondażach

Miliony dla "swoich". PiS rozdaje publiczne pieniądze organizacjom, w których działają ludzie Ordo Iuris

Jak informuje „Super Express” w najnowszym sondażu Pollstera partia Jarosława Kaczyńskiego traci aż 2,35 pkt. proc. poparcia w porównaniu z ostatnim badaniem.

 

Gdyby wybory odbyły się już teraz Prawo i Sprawiedliwość nie uzyskałoby większości parlamentarnej.

Sondaż partyjny styczeń

grafika: Super Express

Na PiS oddałoby swoje głosy 41,10 proc. badanych wyborców.- „Jednak PiS łapie lekką zadyszkę” – komentuje w rozmowie z „Super Expressem” politolog prof. Antoni Dudek. – „Kolejność partii w sondażu odpowiada kolejności w wyborach”

 

Według sondażu KO zyskała 2 punkty procentowe i poparłoby ją 27,51 proc. badanych. „Zamieszanie z reformą sądownictwa nie pomaga partii rządzącej” – uważa politolog, prof. Kazimierz Kik. – „Politycy w Unii Europejskiej chcą uzależnić wypłacanie środków unijnych od przestrzegania praworządności. To niepokoi część elektoratu PiS”

Na kolejnych miejscach znalazły się: Lewica – 14,51 proc., PSL- Koalicja Polska – 8,53 proc., a Konfederacja Wolność i Niepodległość – 8,09 proc.

wb

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Takie sondażowe mikrowahniecia nie mają żadnego znaczenia. Przerażające jest to, że c’a 40 % populacji marzy o powrocie do sowieckiej strefy wpływów… czyli Polak po szkodzie dumny ze swojej głupoty.