PiS namawia prezesa stadniny w Michałowie, którego sam zwolnił, do powrotu do pracy

PiS namawia prezesa stadniny w Michałowie, którego sam zwolnił, do powrotu do pracy

– „Minister rolnictwa miał namawiać do powrotu do pracy byłego prezesa stadniny koni arabskich w Michałowie Jerzego Białoboka i Annę Stojanowską, która pracowała w Agencji Nieruchomości Rolnych. Oboje nie zgodzili się na propozycję powrotu” – poinformował na Twitterze Daniel Wrzos z Radia Zet. Dwa lata temu i Białobok, i Stojanowska zostali przez „dobrą zmianę” zwolnieni.

https://twitter.com/BLewak/status/1027897043816206336

PiS-owska ekipa odwołała wtedy także wieloletniego prezesa stadniny w Janowie Podlaskim Marka Trelę. Wszystkim trojgu zarzucano m.in. utratę zaufania i niegospodarność.

Jak informuje Radio ZET, Jerzy Białobok i Anna Stojanowska spotkali się z obecnym ministrem rolnictwa Janem Krzysztofem Ardanowskim. Żadne na razie nie rozważa powrotu. Podczas rozmowy szef resortu miał ich przeprosić i krytykować swojego poprzednika Krzysztofa Jurgiela za decyzje, które odbiły się na aukcjach koni arabskich. Pisaliśmy o tym m.in. w artykule „PiS–owskim urzędnikom wystarczyły dwa lata, żeby pogrzebać całą polską hodowlę arabów. Nie będzie „Pride of Poland”.

Celnie podsumował to jeden z internautów: – „Przyszli, wyrzucili ludzi, popsuli wszystko, co się da, a teraz proszą na kolanach o powrót i naprawienie swojego partactwa”.

bt

Źródło: radiozet.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

17
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
4 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
RafałMariatak jestsalsoloWaldek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Przyszła koza do woza, KUŹWA! To co, jak rozpieprzą Polskę do końca, to pewnie przyjdą na klęczkach do Balcerowicza i Tuska. A Kwaśniewskiego poproszą, żeby nam znów załatwił wejście do NATO i UE. Co za banda debili!

Zgredzinka
Zgredzinka

Czy debile to wiedzą ?

tak jest
tak jest

Nie, nie wiedzą, gdyż żądzą władzy (za wszelką cenę), rozkradawania państwa, odmóżdżania i przyćmiewa resztki ich zdrowego rozsądku (choć wypada wątpić, czy go w ogóle kiedykolwiek mieli)!

Janik
Janik

Oczywiście że jest Pride of Poland ! Lepiej – jest wstawanie z kolan ! Co z tego że z gołą D… Nie szkodzi, to przecież dobra zmiana i jak na prawicę przystało powrót do korzeni, czyli jakieś 10 tysięcy lat wstecz a wtedy wszyscy chodzili z gołą D…

Harnas
Harnas

Jeszcze dojdzie do tego,że będą prosić Tuska żeby godzil nas UE

Zgredzinka
Zgredzinka

Nie będą … taka ich natura.

ewa
ewa

banda nieudaczników rozwaliła taka perełke a teraz wiedzą, że sobie nie poradza to chcą ściagnąć profesjonalistów

Zwinka
Zwinka

Potraktowani z buta fachowcy powinni „mediatorom” pokazać drzwi. I tylko koni żal …

Wiewa
Wiewa

Są jak szarańcza. Czego dotkną to zniszczą.

Rafał
Rafał

Może słynny hodowca kotów zajmie sie tymi stadninami? W końcu i kot i koń maja cztery nogi i ogon.

Maria
Maria

I są ssakami

~~~~
~~~~

Nie „proszą o naprawienie partactwa”, tylko szukają jelenia.

Meg
Meg

Mam nadzieję że nie wrócą.Mają uznane nazwiska w całym świecie koniarzy i szkoda by było żeby je zgnoili przystępując do tego czegoś co rządzi krajem.

Waldek
Waldek

Typowe dla pisowskich psujów.

salsolo
salsolo

No to Jurgiel do pierdla!!! W jego przypadku działanie na szkodę państwowych stadnin widoczne gołym okiem.

ewa
ewa

ta pisowska banda na jutrzejszy pokaz nie wydała akredytacji wielu dziennikarzom m.in TVN24 wiadomo dlaczego, juz przewidujea porażkę tak jak dzisiaj, nawet pogody nie mają bo cały czas leje

Rafał
Rafał

przykro mi to pisać… w momencie gdy Pan Białobok zgodzi się na udział w tej hucpie, traci wszelkie moje uznanie, staje się zwykłym kolaborantem, który przejmuje na siebie częściową odpowiedzialność za to co w Polskce wyczynie PiS… ze szkodnikami się nie współpracuje…