PiS przegrywa w starciu z Koalicją Obywatelską w mediach społecznościowych

Apage, Satanas! Duchowni z Magdalenki ruszyli do walki z Lucyferem

Analitycy z portalu politykawsieci.pl poinformowali, że po raz pierwszy od 2014 r. Prawo i Sprawiedliwość odnotowuje poważne straty w social mediach.

To ważna informacja, bo kampania przed wyborami samorządowymi nabiera tempa i jak się okazuje opozycja chyba odrobiła lekcje z poprzednich wyborów. Kilka lat temu PiS przejęło rząd dusz na portalach społecznościowych. Było to możliwe dzięki całej rzeszy ludzi zatrudnionych wówczas do obsługi social mediów.

Po wygranych wyborach „trutni, których wielką pracą wystukano, wyklikano i wylajkowano dominację PiS w sieci wynagrodzono posadami w administracji rządowej czy propagandowych mediach, a ich nieoficjalnego szefa Pawła Szefernakera zrobiono nawet wiceministrem, co miało dać gwarancję, że kontrola nad prawicowymi trollami internetowymi, wspierana pieniędzmi z KPRM pozwoli trwale wygrywać potyczki w sieci z pozostającą w tej materii w lesie opozycją.”

Ale jak pokazują wspomniane wyżej analizy ciepłe posadki rozleniwiły pisowców, a opozycja zrozumiała znaczenie mediów społecznościowych. Po ubiegłotygodniowej konwencji partii rządzącej, pomimo „świetlanych” haseł wyborczych, to nie one królowały w sieci, a billboardowe hasło opozycji #PiSWziąłMiliony.

Bitwa hasztagowa #PiSwziąlmiliony zasięg w sieci 9,1mln / 6,4K wzmianek #KonwencjaPiS zasięg w sieci 8,5mln / 9,7 wzmianek #DotrzymujemySłowa zasięg w sieci 5,5mln / 3,9 wzmiankę” – czytamy wpis politykawsieci.pl. Różnica ta jeszcze się powiększyła po sobotnim konwencie wyborczym Koalicji Obywatelskiej w Warszawie i zorganizowanym równolegle evencie PiS we Wrocławiu.

Wychwalana „dobra zmiana” ponownie przegrała bitwę w mediach społecznościowych. „Zasięg 19 mln haseł Koalicji Obywatelskiej w porównaniu do ok. 6 mln partii Kaczyńskiego to prawdziwy łomot.” Pocieszający jest również fakt, że kierujących pisowską kampanią cechuje brak mobilizacji i brak pomysłów.

wb

Źródła: crowdmedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Polka gorszego sortuKrzysztof MichalskiMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Wystrzelały pisiorki amunicję propagandową, Lemingi, UB-ecja, świnie oderwane od koryta, lewactwo, PO-matoły oraz inne epitety – to już było, przejadło się i śmierdzi pisowskim trupem. A pisuarowe debilstwo z panem Karaluchem na czele codziennie dostarcza na świeżej amunicji do komentarzy, memów, wszelakiego rodzaju postów. Tak, jak kompromitują się pisuarowe debile ze słynnymi „paskami TVP” na czele, nie kompromitował się jeszcze nikt. Buractwo, obciach, słoma z butów, upacianych w gównie. Kurczę, jak długo będzie to łajno trzeba sprzątać? Ale jak to robić, pokazali ostatnio pani Anna Stojanowska i Jerzy Białobok. Janów Podlaski ze słynnym „Pride od Poland” poszedł na straty. Szybuje… Czytaj więcej »

Krzysztof Michalski
Krzysztof Michalski

Zaglądaliscie na Twittera? Komentarze na Onecie? Większość kpi z waszych działań lub kę ignoruje. Megalomania jest waszą główną cechą. Waszym znakiem rozpoznawczym. Przypisujecie sobie nieomylność. Świat bez pisu straciłby dla was sens. Nie byłoby na kogo wylewać jadu i żółci.
Nie popieram ani pisu ani po. Z boku obserwuje jak dwie strony tego sztucznie wykreowanego kofliktu się atakują. Mnie to przeraża.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

I jakie wnioski, Szanowny Panie? Próbować coś zrobić czy lepiej położyć uszy po sobie, zakopać się w jakąś dziurę i czekać, aż to może samo przejdzie? Otóż samo nie przejdzie. Chyba, że na dzieci. A dla mnie świat bez PiSu sens by odzyskał, bo teraz go właśnie nie ma za grosz. Wylewanie żółci to nie jest moje ulubione zajęcie, wolałabym ciekawe książki czytać.