PiS ustanowi kolejne święto?

PiS ustanowi kolejne święto?

Nie wszyscy pewnie wiedzą, że 1 września to nie tylko rocznica wybuchu II wojny światowej. To także „ósma rocznica SŁYNNEGO [podkreśl. red.] wystąpienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Westerplatte” – jak obwieściła była minister spraw zagranicznych, a obecnie europosłanka PiS Anna Fotyga.

Poseł PO Grzegorz Furgo opatrzył tę informacje wpisem na Twitterze: – „No to gratuluję, mamy nową ważną datę w historii Polski. Obłęd trwa….Ta ekipa musi coś brać”.

Internauci drwią i proponują ustanowienie z tej okazji święta państwowego. – „Za dwa lata koniecznie trzeba będzie odsłonić pomnik upamiętniający 10lecie tego wydarzenia”; „Proponuję święto narodowe i kolejny wolny dzień, jak się postara PiS to będzie wolne 365 dni w roku”.

Twierdzą, że PiS „kreuje nowego bohatera Polski”. – „Poszedł odgórny prikaz, aby wbijać ciemnemu narodowi, że Kaczyński wszelką historię tworzył”; – „Trzeba kreować nowego bohatera Polski przy każdej okazji, jak się latami zakłamie historie to może ktoś uwierzy” – piszą na Twitterze.
(źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Plus ujemnyIkaJan ZbędnyPolka gorszego sortuPlus ujemny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Na youtube jest „Defilada” Fidyki. Niewyczerpalne wprost źródło inspiracji dla okazywania uwielbienia dla Ukochanego Wodza.

Zwinka
Zwinka

err. Fidyka …

Zbyszek
Zbyszek

A może iść na całość i ustanowić dzień kaczora?

Maciek123454321
Maciek123454321

Zastanawiam się, po co te kretynizmy, świadczące o wyraźnych odchyłach psychicznych. Elektoratu PiS-u to nie obchodzi, normalni ludzie pukają się w czoło. Słysząc takie kretynizmy, wiele osób niezdecydowanych, czy pójść do urn, może się zdecydować, żeby tylko psycholi odsunąć od władzy. A może leczą kompleksy?………

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

W tym stadium to już nieuleczalne.

Olek
Olek

przypomina mi się film dokumentalny „DEFILADA” w kraju o którym opowiada film stawiali pomniki w miejscach które odwiał „nasz ukochany przywódca” i te miejsca były świętością, jak nic zmierzamy do standartów Korei Północnej.

Andrzej
Andrzej

…odwiedzał…

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Oj to, to! W górach na przykład stoją obeliski z napisem w stylu: „W tym miejscu, w dniu xxx, nasz Ukochany Przywódca i Ojciec Narodu stanął na chwilę, zadumany nad pięknem naszej ojczyzny”. Gorzej, że my mamy takich dwóch. Sudety, strzeżcie się!

Plus ujemny
Plus ujemny

Najlepiej będzie jak posąg L.Kaczyńskiego z mieczem w ręku (w skali 1:1) zastąpi ks. Józefa na koniu przed Belwederem.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Po co zastępować cały pomnik? Wystarczy główki podmienić i będzie Lech Kaczyński w rzymskiej zbroi i słusznego wzrostu i postury. I przepraszam, ale muszę sprostować: nie przed Belwederem, tylko przed Pałacem Prezydenckim.

Plus ujemny
Plus ujemny

Przed Pałacem ty stoisz z rondlem.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Stałam, ale ze świeczką.

Jan Zbędny
Jan Zbędny

Panie i Panowie, chyba jeszcze nie wiecie że w tym roku obchodzimy 20 rocznicę ratowania Polski przez braci Kaczyńskich w czasie słynnej „powodzi tysiąclecia”. Mało kto o tym wie, nikt o tym nie mówi ale gdyby nie oni – to co by nam zostało? Pewnie nic!

Ika
Ika

Taaa, internauci drwią, my się pokładamy ze śmiechu i wyśmiewamy pisowskie żenady a pisowi rosną słupki sondażowe…Polacy to naprawdę dziwny naród. Za ośmiorniczki zjedzone w restauracji potrafią skazać na śmierć, a za przestępstwa przeciw Polsce typu rozbicie TK, zniszczenie prawa, omijanie Konstytucji, misiewiczów, pisowskich nieuków w spółkach skarbu państwa, skłócenie Polski ze wszystkim sąsiadami i podzielenie Polaków nasz naród stawia pis na piedestał…smutne, przykre, straszne i już mi się nie chce śmiać…

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Mnie też. To jest humor wisielczy. Za komuny mieliśmy kawały polityczne, teraz Internet i takie fora. Jakiś wentyl musi być, bo przyszłoby zwariować z bezsilnej złości. Jakoś musimy przetrzymać do wyborów.