PiS wycofa się z szumnych obietnic rekompensat za podwyżki cen energii?

Rekompensata za energię elektryczną nie dla każdego, nie w gotówce i "nie tak od zaraz"

O wypłacaniu rekompensat za podwyżki cen prądu partia Jarosława Kaczyńskiego „trąbiła” wszędzie. Od stycznia ceny prądu dla gospodarstw domowych wzrosły średnio o 12 procent.

 

Jednak o wycofaniu się z tego pomysłu partia rządząca jakoś nie zamierza szerzej informować, a tak się najprawdopodobniej stanie, o czym donosi RMF FM. Przypomnijmy, że PiS obiecywał wypłacić – jak to określano – polskim rodzinom 2,5 mld zł.

Wicepremier Jacek Sasin w rozmowie z reporterem stacji powoli „przygotowuje grunt”. – „Zapowiedź była. Projekt ustawy też. W międzyczasie pojawiła się epidemia, która weryfikuje wiele naszych zamierzeń” – powiedział  Sasin. Decyzja w tej sprawie ma zapaść na przełomie czerwca i lipca.

 

„Szkoda, że epidemia nie zweryfikowała zarobków działaczy PiS, tylko potrzeby obywateli”; – Miejmy nadzieję, że w końcu zweryfikuje też pana Sasina, niezastąpionego organizatora największych katastrof naszego współczesnego państwa od Smoleńska poczynając, a na obecnych wyborach kończąc”; -„ O, PiS znów zamierza nam obrobić kieszenie. Nie byłoby epidemii, znalazłby się inny pretekst” – komentowali internauci.

bt

Źródło: RMF FM, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shaq
Shaq
8 maja 2020 06:57

Kłamcy z pis – ktoś zaskoczony?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
8 maja 2020 10:45

Od lat na wszystkie te obietnice jak dla dzieci, reaguję dziecinnym powiedzonkiem „tere fere kuku”. Bo tylko na taką odpowiedź to zasługuje. Skąd niby mają na to wziąć, skoro wszystko dawno przeputali?