PiS zaczyna bać się młodych ludzi

Szydło pisze do mieszkańców nieistniejącego nigdy województwa

W partii rządzącej zapanował blady strach na widok rzeszy młodych, którzy w wyszli protestować na ulicach polskich miast. W związku z tym postanowiono jak najszybciej reagować, ale efekt okazał się więcej niż żałosny. Sięgnięto po uważanego dotąd za geniusza internetowej propagandy Pawła Szefernakera. W piątkowe popołudnie zwołano briefing w Sejmie, by „zaapelować do wszystkich młodych osób, które biorą udział w manifestacjach przeciw reformie wymiaru sprawiedliwości”.

Na początku Szefernaker zaczął jednak przede wszystkim od podziękowań dla tych, którzy PiS wspierają. A później opowiadał o tym, że upartyjniając sądy PiS, dąży do tego, by „żyć w państwie sprawiedliwym, nowoczesnym, w którym będzie równy start także w zawodach prawniczych”.

Protestującą młodzież potraktowano jak głupków, którzy robią wszystko, co im telewizja i posłowie opozycji rzekomo każą. – „Rozumiemy waszą troskę o państwo. Szczególnie troskę młodych osób, które być może zaniepokojone tym, co usłyszały w telewizji przyszły wczoraj na manifestacje. Nie dajcie się zwieść tym, którzy wyprowadzają was na ulicę. Tym politykom, którzy na początku lat 90-tych stworzyli fundamenty do takiego państwa, w którym nie było sprawiedliwości, wymiar sprawiedliwości nie był sprawiedliwy” – stwierdził Szefernaker.

Na szczęście są tacy, których nie dręczy „niepamięć wsteczna”. Należy do nich m.in. Michał Kamiński, który wygłosił ostatnio w Sejmie przemówienie, w którym stwierdził: – „Wy dziś mówicie, jak zły jest polski system. (…) Otóż ja chcę wam powiedzieć, że jak ten zły system był tworzony, to ja robiłem maturę, Petru robił maturę, a ministrem był wtedy Jarosław Kaczyński! Do niego kierujcie uwagi, jak wam się dzisiejsza Polska nie podoba! Do tych więc, którzy ten system stworzyli miejcie pretensje!” – wygarnął swoim dawnym kolegom z PiS.
(Źródło: naTemat)

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PedziwiatrElżbietaZwinkaadamaZgredzinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Plus ujemny
Plus ujemny

Szefernaker to oficer prowadzący rządowych trolli.
Ciekawe ile milionów na to przeznaczono.

Zgredzinka
Zgredzinka

Dużo, oj dużo.
My tyle nie mamy, dlatego musimy szerzyć jak najskuteczniej wypowiedzi takie jak ta Michała Kamińskiego.

Zwinka
Zwinka

To prawda. Chwalił się nawet, bez żenady, że dowodzi „drużyną Dudy”. To ON osobiście prowadził przez internet armię opluwającą prezydenta Komorowskiego i mimo, że PO faktycznie zawaliła kampanię swojego kandydata, to faktem jest, że z tak zmasowaną szczujnią NIKT nie miał szans sobie poradzić. A żeby było śmieszniej, to wszytko odbyło się za NASZE pieniądze.

Pedziwiatr
Pedziwiatr

Są słowa,które nie tracą ważności w żadnym czasie i sytuacji.
Te słowa to
,,-I to przeminie „”
ja dodałbym jeszcze tylko aby aż tak bardzo nie bać się trolli.
Jestem pewien,że zapłata przyjdzie po Nich prędzej niż odbiorą ją sami.

adama
adama

Niech młodzi wskażą swoich liderów wśród opozycji i to ci wskazani powinni zawiązać koalicję anty pis i powiedzizeć co po pis.

Elżbieta
Elżbieta

pusty śmiech ogarnia