„PiSowscy jasnowidze?”, czyli kolejny kandydat PiS przed losowaniem pokazał numer listy

Rozpoczęła się konferencja PKW. Dane z 91 proc. komisji: PiS - 44, 55 proc, KO - 26,65 proc, Lewica - 12,27 proc., PSL - 8,63 proc., Konfederacja - 6,76 proc.

– „Kolejny kandydat PiS, który miał podany nr listy wcześniej, niż zostało to ogłoszone przez PKW. PiSowscy jasnowidze?” – napisała na Twitterze Aneta Obserwator XY. Do wpisu dołączyła banner kandydata PiS Damiana Godzińskiego.

12 września, czyli dzień przed losowaniem numerów list przez PKW, umieścił on w internecie plakat, na którym widnieje „dwójka” jako numer listy PiS. O podobnych „proroctwach” pisaliśmy w artykule „Kandydat PiS do Sejmu tydzień przed losowaniem „dziwnym trafem” przewidział numer listy partii Kaczyńskiego”.

– „A na innych plakatach były naklejki zalepiające numer listy” – pisali internauci. Jeden z nich Marek Kozielski zamieścił na swoim profilu filmik nagrany przez Anitę  Sowińską z Lewicy. Na nagraniu widać, jak odkleja ona taką naklejkę i odsłania numer listy.

– „Niedługo się okaże, że są tabuny jasnowidzów w PiS”; – „Wygląda na to, że oprócz Pegasusa posiadają szklaną kulę;)”; – „Wolne, demokratyczne wybory w Polsce to już czas przeszły dokonany”; – „Możliwe że i wyniki wyborów już znają?” – komentowali sytuację internauci.

A wybory już za niecały miesiąc – 13 października.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanJacek DolińskiGooolJanuszJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Zastanawia mnie dlaczego postanowili że będą mieli listę nr 2.? I dlaczego innym ugrupowaniom przyporządkowano właśnie takie numery? PSL ustawili przed sobą bo wcale się ich nie boją. KO ustawili na ostatnim miejscu licząc, że przeciętny wyborca nie doczyta do końca i postawi krzyżyk gdzieś po drodze. Podobnie może być z konfederacją. Załóżmy że jestem niezdecydowanym wyborcą. Rzut oka na kartę- PSL a, 8 lat z PO nic nie zrobili , złodzieje – same negatywne przekazy, więc dalej PiS aha , może być a co jeszcze? Lewica no nie! Pedały lesbijki LGBT adopcja dzieci- odpada! Szybki powrót do PiS, krzyżyk… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Oczywiste jest, że to Kaczyński kazał PKW dać ten numer listy PiS-owi. Losowanie było ustawione pod PiS, co jasno widać po dowodach.

Janusz
Janusz

Widocznie przygotowali wcześniej spot reklamowy i mieli na to dużo czasu To strasznie zakłamana i niebezpieczna sekta Manipulują ludźmi i czerpią pełnymi garściami z koryta Czasem myślę, że to piąta kolumna Putina

Rafał P
Rafał P

Takie bannery nie drukuje się z dnia na dzień, czyli już raczej z dość dużym wyprzedzeniem wiedzieli, co zostanie „wylosowane”. Sądzę, że to się kwalifikuje do jakiegoś trybunału europejskiego, bo przecież na pisowskie sądy liczyć nie można. To jest ewidentne, bezczelne oszustwo.

Goool
Goool

Dziś zamawiasz jutro odbierzesz. Zwłaszcza jeśli jesteś kluczowym klientem. Nie takie rzeczy w agencji reklamwej zamawiałem „na jutro” w ramach swojej pracy
Problem jest tam, gdzie gość wywiesil PRZED losowaniem plakat z numerem listy. Nalezy sprawdzić czy nie jest to odosobniony przypadek. Bicie piany o plakaty, które wiszą 6h po losowaniu nie ma sensu.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Ta zagadka już się wyjaśniła: PiS rozesłało do kandydatów wzór banera – i na tym wzorze była właśnie lista 2 i numer 6.
To zdradza bardzo ważne kryterium doboru kandydatów na posłów PiS: kandydat powinien być wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć że kiedy prezes każe głosować „tak” należy nacisnąć zielony guzik, a jeżeli każe głosować „nie” – guzik czerwony. Natomiast nadmiar inteligencji dyskwalifikuje kandydata – bo jeszcze mógłby ocenić to, co wyprawia z polskim państwem prezes i w proteście przejść do opozycji.

Jantar
Jantar

Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby pisowscy funkcjonariusze z prezesem na czele znali już wynik „wyborów” (celowo w cudzysłowie”). Tylko tak można wytłumaczyć tą butę i chamstwo bijące z każdej ich wypowiedzi w mediach, że mają pewność swoich rządów przez przynajmniej 4 najbliższe lata i to rządów absolutnych.

Jan
Jan

Ludzie !!! Odpowiedź jest jasna: układ biznesowy PiS & KRK, PiS & Rydzyk dał efekt w postaci CUDU !!! … Abba ojcze !!! Abba ojcowie !!!