Po awarii na Facebooku wiadomo, że konto Macierewicza prowadzi Janniger, a Ziobry – radny PiS Matecki

Po awarii na Facebooku wiadomo, że konto Macierewicza prowadzi Janniger, a Ziobry – radny PiS Matecki

Podczas kilkugodzinnej awarii na tym jednym z bardziej popularnych portali społecznościowych można było sprawdzić, kto obsługuje konto każdego z użytkowników Facebooka. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście profile polityków, ale nie tylko.

 

Okazało się więc m.in., że konto Antoniego Macierewicza prowadzi (bądź współprowadzi) jego nieodłączny młody towarzysz Edmund Janniger. Z kolei Facebookiem premiera Mateusza Morawieckiego zajmuje się Mariusz Chłopik, który jest dyrektorem… ds. marketingu sportowego w PKO BP.

Największe kontrowersje budzi jednak konto Zbigniewa Ziobry. Prowadzi je bliski współpracownik polityka Dariusz Matecki, radny PiS ze Szczecina, a pomaga mu w tym narzeczona Marzena Mąkosa. Rzeczony Matecki zajmuje się także kontami Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski.

 

Przypomnijmy więc, że wobec Mateckiego toczy się śledztwo po złożeniu zawiadomienia przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Dotyczy ono mowy nienawiści, która miała pojawiać się na zarządzanych przez radnego stronach. A więcej na ten temat w naszym artykule „Przeszukanie w domu radnego PiS Mateckiego – „Mocne rzeczy podobno znaleźli”.

Internauci dopatrzyli się też, że stronę TV48, na której pojawiają się napastliwe komentarze dotyczące opozycji, prowadzi… szef portalu TVP Info Samuel Pereira.

bt

Źródło: onet.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Polka gorszego sortuMajaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Razi mnie trochę ten moralny dualizm. Niby jesteśmy za rownouprawnieniem. Ale gdy już spotykamy jednoplciową parę, ktora żyje długo razem, tworząc harmonijny, zgodny związek to z wypiekami na twarzy zaglądamy im pod kołdrę. Niech się kochają, nie szkodźmy tej miłości.

Maja
Maja

Pytanie do Pereiry, czy mu nie wstyd to jak pytanie o to samo krowy produkującej placki na pastwisku.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Krowa to ze wszech miar pożyteczne stworzenie, jej placki też. Czego nie można powiedzieć o tym „Osculatim”. (Patrz piosenka z Kabaretu Starszych Panów”.)