„Po katolicku i chrześcijańsku powiedzieliśmy im »wypie…lać«. Dziękujemy Prezesowi za wieloletnie wsparcie ideowe”

„W meczu Skiba kontra TVP jest 1:0”, czyli muzyk wygrał proces z telewizją Jacka Kurskiego

Krzysztof Skiba z Big Cyc zamieścił na swoim Facebooku list do prezesa Kaczyńskiego. Muzyk odniósł się w nim do homofobicznych wydarzeń w Białymstoku.

Panie Prezesie melduję wykonanie zadania!” – wiadomość rozpoczęła się optymistycznym akcentem. Dalej nie było już jednak tak kolorowo… „Chłopaki z naszej siłowni, polscy patrioci, klubowi zadymiarze, a także ekipa, co na co dzień wymusza haracze, wszyscy (nawet Toporek, co był na przepustce z pierdla) masowo i stawili się, aby w Białymstoku mieście czystym rasowo pogonić »tęczowych«” – napisał „podszywający się” pod narodowca wokalista.

 

Pokazaliśmy całej Polsce i światu, że nie ma w Białej Polsce miejsca dla zboków. Po katolicku i chrześcijańsku powiedzieliśmy im »wypie…lać«. Dziękujemy Prezesowi za wieloletnie wsparcie ideowe. Te wszystkie mowy o »gorszych sortach«, »zdrajcach« i o tym gdzie stało »ZOMO«, były dla nas inspiracją do czynów patriotycznych, takich jak rzucanie butelkami czy kamieniami w nieletnie panienki krzyczące o tolerancji” – kontynuował swój wpis Skiba, odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i polityków PiS.

W mocnym poście oberwało się również hierarchom Kościoła katolickiego. „Dziękujemy także kościołowi katolickiemu za wsparcie duchowe. Dzięki kazaniom takich mądrych ludzi jak biskup Jędraszewski, Dec, Głódź czy nasz biskup białostocki Tadeusz Wojda, mieliśmy duchową siłę, by pluć w twarze tych podludzi z marszu” – pisał. Dziękujemy też za piękne słowa poparcia parafii św. Jadwigi z Białegostoku, która od zawsze wspiera nas modlitwą w intencji miłości bliźniego podczas licznych zadym i klubowego mordobicia”.

 

W tekście nie zabrakło nawiązania do działalności Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego ultraprawicowej „Gazety Polskiej”. „Także redaktor Tomasz Sakiewicz z Gazety Polskiej (propagator stref wolnych od LGBT) zasługuje na specjalne podziękowania. Dzięki jego cennym wskazówkom nie mieliśmy wątpliwości, którego faceta skopać i której dziewczynie obić ryja”.

Jeszcze raz dziękujemy Panie Prezesie za opiekę prawną nad naszymi chłopakami, wsparcie finansowe i parasol ochronny, a przede wszystkim za wskazanie wrogów naszej umiłowanej ojczyzny. Kopać ich będziemy z radością, aż do wyrzucenia ich z Polski, albo zamknięcia w obozach” – zakończył wpis. List zaadresowany do Kaczyńskiego, podpisany został nazwiskiem „Marian Butapren (ksywka stadionowa Zderzak)” i okraszony zdjęciem przedstawiającym Skibę w ortalionowej bluzie. Prześmiewczy post w szybkim czasie zdobył ponad tysiąc lajków i udostępniony został przez kilkuset internautów.

W trakcie Marszu Równości, który odbył się w sobotę 20 lipca, doszło do licznych incydentów z udziałem faszystów i kiboli. Chuligani atakowali i lżyli uczestników legalnego zgromadzenia, 20 najbardziej agresywnych kontrdemonstrantów zostało zatrzymanych przez policję.

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
23 lipca 2019 11:17

Dzięki Krzysiek za wyborny list! Genialny opis sytuacji w jakiej jest Polska na przykładzie Białego Miasta . Pojechałeś z koleżkami śniegowymi jak z baranami. Mam nadzieje,że LGBT będzie tą skórką od banana na której w końcu PiS i EPiSkopat się posliźnie i wypi….oli a twoje inicjały to wyrok na nich. Twój list podpompował mnie na cały dzień. Krzyśki to fajne chłopaki! Nara szpara i gitara!

Ewa
Ewa
23 lipca 2019 11:20

Brawo Skiba ! Wy, artyści macie moc, powinniście jak najczęściej zabierać głos. Młodzi Was słuchają, Wasze utwory śpiewają. Może się skrzyczcie, i zróbcie koncert, a najlepiej cykl koncertów w całym naszym coraz bardziej sponiewieranym kraju.

Szczery
Szczery
23 lipca 2019 17:30
Reply to  Ewa

Osobiście mocno wątpię czy bojowcy kurdupla z drabinki słuchają akurat Skiby. Oczywiście dobrze by im to zrobiło imoże pomogło w otrzeźwieniu, ale oni słuchają disco polo.

Andrzej
Andrzej
24 lipca 2019 09:07

Brawo, brawo, brawo Panie Krzysztofie!!!!!!! Tylko czy ten list dojdzie do Kaczyńskiego?? Dobrze by było. Tylko po nim spłynie to jak po kaczce. Zastanawia mnie ta katolicka polityka miłości, propagowana przez białostocki i nie tylko, kler. Jak się to ma do nauk Jana Pawła II i przekazów aktualnego papieża???