Po krótkim czasie milczenia, Krystyna Pawłowicz wraca. I to na ostro…

Po krótkim czasie milczenia, Krystyna Pawłowicz wraca. I to na ostro…

Przez pewien czas Krystyna Pawłowicz jako członek czcigodnego Trybunału Konstytucyjnego, wzięła na wstrzymanie i przycichła. Teraz jednak znowu się pojawia i to od razu z ostrym przytupem.

 

Właśnie zaatakowała Matę, 21-letniego syna prawnika Marcina Matczaka, a dokładnie jego utwory.

Mata podpadł  pani Krystynie w „Patointeligencji” za słowa „Batory był tylko symbolem, a bluzę musiałem założyć i każdy normalny to w sumie zrozumiał… oprócz Krystyny Pawłowicz”.

Pod jego najnowszym utworem, w którym Mata śpiewa „J***ć Telewizję Polską”, pozostawiła komentarz: „Brzydka twarz, brzydkie wnętrze. Brzydota”.

No i zaczęło się ostro…

 

Wielu internautów zwróciło jej uwagę, że nie można naigrywać się z czyjegoś wyglądu, że zanim skrytykuje kogoś niech spojrzy na siebie, ale to jakoś do pani sędziny nie trafiło.

Na  słowa krytyki odpowiadała krótko: „burak” i blokowała konta.

Na pytanie jednego z komentatorów, „dlaczego Pani każdego hejtera banuje? Nie rozumiem, przecież to i tak w niczym Pani nie pomoże, a tylko Pani się wysila. Moim zdaniem jak na sędzię TK to słabe postępowanie”, odpisała: „Moim zdaniem, buraku, też się nie wysiliłeś… Ban”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Nie wiadomo, czy puściły jej nerwy, czy też czuje się już tak ponad prawem i zwykłym obywatelem, że nawet nie próbuje udawać, ze jest lepszą niż w rzeczywistości.

Jedno jest pewne. Krystyna Pawłowicz to symbol klasycznego produktu Polski w dobie PiS. Nic dodać, nic ująć.

Tamara Olszewska

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
Agnieszka
31 marca 2021 20:57

Czy ten chamski babsztyl nie na nic innego do roboty tylko niszczyc czcigodnosc instytucji?

Marek
Marek
1 kwietnia 2021 11:46
Reply to  Agnieszka

Nie ma. Po to tam została wysłana, taki cel przyświecał dyktaturze i dobrze wybrał narzędzie do owego zadania.

daroo
daroo
1 kwietnia 2021 16:36
Reply to  Agnieszka

O której instytucji mowa bo mi chyba cosik umkło?

Agnieszka
Agnieszka
1 kwietnia 2021 19:46
Reply to  daroo

TK

Janina
Janina
31 marca 2021 22:15

Uff, jak mnie kusi, aby cokolwiek napisać, ale mam pecha co do tej osoby – znowu mój tekst może nie przejść moderacji. Grzecznie tylko się zdziwię, że ta kobiecina słucha rapu ! I to w wykonaniu Matczaka Juniora. Ale, żeby się aż tak katować, toż to masochizm. No to tyle w tym temacie.

Rafapon
Rafapon
31 marca 2021 23:02

A panna Krysia to piękna twarz? Piękność?

INA
INA
1 kwietnia 2021 05:19

Wstyd .Krystyna mozesz byc chamką w domu ale na litosc boska jestes sedzia TK

Marek
Marek
1 kwietnia 2021 11:49
Reply to  INA

I to jest problem. To, że pani uwierzyła, że ona jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Nie jest i nigdy nie była. Trybunału nie ma już od dawna, nie było tej instytucji zanim „wybrali” do niej krychę, była wtedy i jest nadal atrapa katofaszystowskiej dyktatury podszywająca się pod dawną instytucję.

***** ***
***** ***
1 kwietnia 2021 17:10
Reply to  INA

……i coz tego?

Lehoo
Lehoo
1 kwietnia 2021 06:49

Nie pojmuję, czemu lansujecie tą wrzaskliwą lampucerę ?

Marek
Marek
1 kwietnia 2021 11:51
Reply to  Lehoo

Może dlatego, że taka jest rola dziennikarstwa? Może dlatego, że to coś ma jednak pewien wpływ na pana, pana życie, pana kraj i pana dobrostan? A jak nie pana konkretnie to na miliony żyjących w tej parodii kraju.

marian
marian
1 kwietnia 2021 08:56

Hej! Panie duda, niech pan popatrzy jakiego potwora powołał pan do TK. Żal dupę ściska.

Zbyszek
Zbyszek
1 kwietnia 2021 09:40

Narodowa Krystyna Polska jest ładna więc wytyka tym brzydszym to i owo.Sama słucha Narodowego Disko Polo to nic dziwnego, że ranią ją prymitywne dźwięki.

Joanna
Joanna
1 kwietnia 2021 11:12

Jaki trybunał konstytucyjny tacy sedziowie.

Hipokrates
Hipokrates
1 kwietnia 2021 17:08

Dostrzegam tu kolejnny rzut choroby i zaostrzenielbjawów.

Jantar
Jantar
1 kwietnia 2021 19:30

Krycha stosuje metodę bana na każdą wypowiedź, w której jest zdanie inne, niż partii, hierarchów i samego Zbawcy. To jest informacja dla nas: MORDA W KUBEŁ – MACIE SIĘ DOSTOSOWAĆ, A JAK NIE TO WYNOCHA Z TEGO KRAJU.

Dokładnie ten sam przekaz stosują marszałkowie Sejmu i Senatu z PiS wobec posłów opozycji, Ziobro wobec sędziów i prokuratorów niezależnych od władzy, posłowie pisowscy wraz z premierem i prezydentem wobec dziennikarzy niezależnych, a hierarchowie wobec niektórych grup społecznych. Sejm już dawno stał się atrapą. Na konferencjach prasowych premier i ministrowie nie odpowiadają na pytania większości redakcji, sędziom i prokuratorom odbierane są immunitety, a w najlepszym razie są degradowani. Księża dopuszczają się siłowego wyrzucania wiernych z kościołów, grożenia bronią palną, że o powszechnych wyzwiskach i obelgach już nie wspomnę.

Według hierarchów i pisowców Polska ma być jednolita wyznaniowo, narodowościowo i etnicznie. I tylko hierarchowie i Zbawca wiedzą, co Polakom potrzebne jest do szczęścia. Polacy mają ich we wszystkim słuchać i wykonywać ich polecenia: robić tylko to, na co pozwolą i co nakażą, utrzymywać tylko te kontakty, na które partia pozwoli, na rozkaz płakać, śmiać się, radować i błogosławić Zbawcę i hierarchów. Każde odstępstwo od tego będzie niedługo surowo karane.

Taką Polskę buduje nam partia i kościół. Już zostało tylko wsadzanie obywateli do więzienia nawet za same liberalne poglądy i ogólna nacjonalizacja majątku Polaków – z wyłączeniem oczywiście członków rządzącej partii. Mordojurysi przecież nie kryją, że to oni wraz z hierarchami mają być właścicielami wszystkiego, a Polacy mają być ich niewolnikami – Polska ma być jedynym krajem na świecie, w którym będzie przywrócony średniowieczny porządek świata.

Celia
Celia
1 kwietnia 2021 22:21

Otyła, źle wychowana, ordynarna – nic dziwnego, że samotna. Kto by z taką wytrzymał.