Po materiale w TVP groźba śmierci wobec Pomaskiej: „Nie dożyjesz przyszłego roku”

Sąd Najwyższy oddalił kasację byłej radnej PiS Kołakowskiej – musi przeprosić posłankę PO Agnieszkę Pomaską

Agnieszka Pomaska posłanka PO odważyła się powiedzieć kilka słów prawdy o TVP. Prosto w twarz, czyli do mikrofonu telewizji państwowej rzekła: „TVP Info manipuluje i kłamie, mam nadzieję, że państwo to puszczą”. Dodała też, że pracownicy Telewizji Polskiej tak naprawdę nie są dziennikarzami, lecz kłamcami. Wypowiedź została wyemitowana. W krótkim czasie po emisji tych słów, Pomaska otrzymała groźbę „Nie dożyjesz przyszłego roku”.

 

Posłanka natychmiast złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z groźbami śmierci, jak również poinformowała o tym na Twitterze: „Informuję, że w związku z groźbami karalnymi, które otrzymałam („Nie dożyjesz przyszłego roku”), w tym na Twitterze, składam zawiadomienia do prokuratury. Zbieżność czasowa wskazuje, że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach” – napisała Pomaska.

Posłanka nie pierwszy raz krytycznie odniosła się do TVP. Wcześniej, z powodu  kuriozalnego materiału na temat Gdańska, z którego pochodzi . Wtedy to telewizja Kurskiego bezpodstawnie oskarżyła Gdańsk między innymi o „otwarte gloryfikowanie nazistowskiej karty w historii„.

 

Ten skandaliczny materiał oburzył chyba wszystkich Gdańszczan, również Agnieszkę Pomaskę, która nie wytrzymała i napisała: „Puknijcie się w głowę w tej propagandowej szczujni pod patronatem PiS. Obraziliście dziś 460 tysięcy Gdańszczan. Nie darujemy Wam tego„.

/md/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZenBożenaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

PiS i EPiSkopat zauważył, że szczucie jest skuteczne (p.Adamowicz) więc szczuje na wszystkich, których chce się pozbyć. Jak nie da się kogoś zaszczuć, to wystawia zlecenie np. na boksera. Te podłe typy zdają się nie wiedzieć, że zleceniodawca popełnia większy grzech niż namówiony morderca, nawet jeśli tylko podżega do tego czynu.

Bożena
Bożena

Trwa hodowla morderców, oczywiście „niezrównoważone psychicznie”, jak zabójca Prezydenta Adamowicza ? Przykład idzie ze Wschodu…

Zen
Zen

Ma rację .Całe to PiS do pudła.