Po skandalicznym ataku Pawłowicz na RPO opozycja składa zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa

Po skandalicznym ataku Pawłowicz na RPO opozycja składa zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa

W odpowiedzi na wczorajszy skandaliczny atak PiSowskiej funkcjonariuszki Pawłowicz na Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara – którego nazwała „wyjątkowym szkodnikiem” – opozycja zapowiedziała, iż składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znieważenia RPO.

 

„Ta sytuacja pokazuje główną zasadę PiS – walka z każdą niezależną osobą i instytucją w państwie. Najpierw RPO obcinano budżet na działalność, potem grożono bezprawnie odwołaniem, czy teraz hejt siany przez opłacanych trolli, a nawet polityków stał się jednym z narzędzi PiS?” – mówiła podczas briefingu Gasiuk-Pihowicz. „Krystyna Pawłowicz zmienia się w Małą Emi” – zauważył poseł Szczerba z KO.

Podczas obrad sejmowej komisja sprawiedliwości i praw człowieka, Adam Bodnar przedstawił informację o działalności RPO oraz o stanie przestrzegania wolności i praw człowieka i obywatela w 2018 r. Przy okazji wymienił 15 najważniejszych problemów z zakresu wolności i praw obywatelskich, które jego zdaniem wymagają pilnego rozwiązania.

 

Ośmiesza się w tej swojej nienawiści. Wrzuca pan nieczystości w swoje gniazdo. W sposób skandaliczny obraża pan sędziów legalnie wybranych” – gestykulując wykrzykiwała Pawłowicz, przy całkowitym braku reakcji szefa komisji Stanisław Piotrowicza.

/j/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
antyuzurpatorWaldemarZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Czy ta uwielbiana przez prostaków prostaczka naprawdę odejdzie z polityki ? Jakoś nie wierzę.

Waldemar
Waldemar

Ten rytualny bluzg ze strony tej, hmmm…, posłanki, to jedno, ale wyłączenie mikrofonu Rzecznikowi Praw Obywatelskich przez Piotrowicza – to drugie. O ile o tym w ogóle wiedzą, dla wyborców wspierających PiS – stan zupełnie naturalny. Obawiam się jednak, że już niebawem, przy aplauzie naszego niesłychanie obywatelskiego i praworządnego społeczeństwa, usłyszymy pukanie od spodu.

antyuzurpator
antyuzurpator

Jeśli przekupa ma być Emi, to raczej „Dużą Emi”, jeśli już.