„Podły, parszywy naród” – napisał w sieci sędzia dobrej zmiany o Żydach. Grozi za to 3 lata, lecz chroni go immunitet

„Podły, parszywy naród” - napisał w sieci sędzia dobrej zmiany o Żydach. Grozi za to 3 lata, lecz chroni go immunitet

Za takie „numery” grożą trzy lata więzienia, ale sędziego, jednego z najważniejszych należących do „dobrej zmiany”, dziś – jak podaje naTemat – „bohatera” tzw. afery Piebiaka i członka grupy Kasta – chroni immunitet.

 

Rzecz nie jest nowa, zaczęła się z chwilą, gdy doniesienie do prokuratury złożyła mieszkanka Wrocławia, po tym jak w 2015 r. „rozszyfrowała”, że to pan sędzia ukryty pod nickiem „jorry123″ zamieścił w sieci obrzydliwy wpis o Żydach: „Podły, parszywy naród, nic im się nie należy”.

Sprawa została przekazana Prokuraturze Krajowej, a ta bada ją już czwarty rok i nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy znajdzie swój finał.

 

Nie jest to jedyny podobnego rodzaju wpis pana sędziego: „Ona mam nadzieję już nigdy nie zostanie zatrudniona przez polską instytucję publiczną… a jak się nie podoba, to niech wyjeżdża do Izraela” – tak wyraził się o byłej szefowej warszawskiej Zachęty Andzie Rottenberg – podaje portal.  Dodaje, że pod wiadomością o śmierci prof. Edmunda Wnuka-Lipińskiego stwierdził: „no i co z tego? Przynajmniej nie będzie już szczuł i straszył PiS-em”.


Ponoć fatalnie wyrażał się o Czechach. Pisał, że to był zawsze fałszywy i nienawistny naród. Podobnie pisał o Litwinach. Dla Jacka Żakowskiego domagał się „ciężkich robót i więzienia za zdradę Polski”, a rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara krytykował za „bronienie praw lewaków, genderystów i zboczeńców”.

Podejrzewany o autorstwo tych wszystkich wpisów, Jarosław Dudzicz wraz z nadejściem „dobrej zmiany” rozpoczął błyskotliwa karierę zawodową. Z szeregowego sędziego w Słubicach „wylądował” nagle na stanowisku prezesa Sądu Okręgowego w Gorzowie. Jego nominację osobiście podpisał Zbigniew Ziobro. Od 2018 r. jest członkiem upolitycznionej KRS.

/j/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
UmlautIrenaChermesMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

No proszę, a wydawało się, że taki grzeczny i układny. A tymczasem to kolejna pisowska świnia.

Chermes
Chermes

A może on tak się wyraził nie o Żydach tylko o Polakach? W końcu nawet marszałek Piłsudski zwykł mawiać, że Polacy to wspaniały naród, tylko ludzie k…

Irena
Irena

Niech się osoba popatrzy w lustro…..na pewno znajdzie to wszystko o czym mowi !!!

Umlaut
Umlaut

Chłop ma jaja ! ! !
Prezydentem powinien zostać !