Pokazowe miłosierdzie Beaty Kempy

Pokazowe miłosierdzie Beaty Kempy

Europosłankę, a do niedawna minister ds. pomocy humanitarnej, Beatę Kempę, „zawsze najbardziej poruszała sytuacja dzieci, zwłaszcza tych, które umierają z głodu.” Nie powinno więc nikogo dziwić, że minister postanowiła zorganizować pomoc dla syryjskich dzieci.

 

Ponad rok temu zwróciła się do swych sycowskich wyborców, prosząc o zakup plecaków wraz z wyposażeniem, które miały trafić do Aleppo. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać blisko 80 plecaków wraz z przyborami szkolnymi.

Niestety, zamiast przynieść radość potrzebującym dzieciom, plecaki niszczeją w jednym z pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Sycowie, w oczekiwaniu na obiecany przez Kempę transport.

 

O transporcie zapomnieli prawie wszyscy oprócz nauczycielek koordynujących zbiórkę. Jak czytamy na stronie portalu naszemiasto.pl, przypominały one ówczesnej posłance o czekających na transport plecakach. Jak się jednak okazało plecaki zamiast do Aleppo prawdopodobnie trafią do potrzebujących dzieci z regionu.” Cóż, miłosierdzie będzie musiało poczekać, bo pani poseł ma teraz zupełnie inne zadania w Brukseli.

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
tfu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tfu
tfu

To prawdziwe oblicze tych nieczułych i prymitywnych przedstawicieli tej całej zwyrodniałej mafijnej organizacji kurdupla z drabinki!