Pokazówka w Żyrardowie – w jakiej roli wystąpił tam Duda?

Kampania Dudy za pieniądze z resortu rodziny?

Zadziwiający przebieg miało podpisanie przez Andrzeja Dudę ustawy o dodatkowych świadczeniach dla emerytów i rencistów, przez PiS nazywanych „trzynastą emeryturą”. Odbyło się ono w hali widowiskowej Aqua Park w Żyrardowie i przypominało wiec wyborczy, a nie uroczystość z udziałem głowy państwa. Zasadnym więc wydaje się pytanie, w jakiej roli wystąpił tam Andrzej Duda?

 

Nie tylko to wzbudziło kontrowersje. – „Przepraszam, cóż się wydarzyło w tvp?! Czy dobrze widziałem, że Anna Popek – „dziennikarka tvp” – prowadzi kampanijną imprezę prezydenta z podpisania trzynastej emerytury i jest to transmitowane w tv?” – pytał na Twitterze Patryk Michalski z RMF FM.

– „To są nasze pieniądze, nie PiS-u, nie rządu ani pana, panie Duda, nasze pieniądze”; – „I warto dodać, że ze składek funduszu solidarnościowego – fundusz wsparcia osób niepełnosprawnych”; – „Szopka. Najpierw ludziom zabieracie (podatki ), a potem hipokryci, organizujecie żenujące przedstawienie z ustawą o wyimaginowanej 13 emeryturze. Żałosne, jak wszystko co mówicie i robicie”;

 

– „Moja matula na emeryturze, ma jej 1300zł i się nie cieszy z tych 13 i 14 emerytur, wręcz jest wkurzona, bo wie, że zapłacę za to ja i jej wnuki. Taka matka to skarb, wspieram ją jak mogę, was z PiS-u natomiast wspierać nie należy. Doprowadzacie Polskę do ruiny gospodarczej” – pisali oburzeni internauci.

Pytali też, gdzie można zobaczyć transmisję z zaprzysiężenia przez Dudę na sędziów TK Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza: – „A gdzie relacja z zaprzysiężenia towarzysza komunistycznego prokuratora Piotrowicza i jakże elokwentnej i kulturalnej  dr hab. Pawłowicz?”. Jak pamiętamy – odbyło się ono późnym wieczorem, bez udziału mediów, w Belwederze, a nie w Pałacu Prezydenckim.

Dodajmy, że po wizycie w Żyrardowie Duda udał się na spotkanie z mieszkańcami do Sochaczewa…

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MajaKaśka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaśka
Kaśka

Taki ironiczny i zakłamany człowiek nie może być Prezydentem

Maja
Maja

Natępnym razem, jak ten żałosny klaun będzie coś popisywał, niech nie zapomni zrobić pajacyka. Obdarowanym emerytom wypłacone pieniądze radzę szybko zamienić na jakieś dobro trwałe, bo niebawem przy tym wzroście inflacji, jaki wywołał pis, te 900 zł nie będzie wiele warte.