Policja apeluje do przestępców o „zawieszenie działalności”!

Policja apeluje do przestępców o „zawieszenie działalności”!

Niesamowite, policja odwołuje się do uczciwości oraz odpowiedzialności przestępców i prosi ich, by na chwilę obecną wstrzymali się ze swoimi działaniami.

 

Na swoim oficjalnym koncie na Facebooku napisali „Uwaga, uwaga, ważna informacja! (…) Z powodu pandemii COVID-19, która wywołała panikę, a na nas nałożyła wiele nowych zadań i czasami nieprzewidywalne zachowania wielu osób, oczekujących od nas i innych służb ciągłej pomocy, prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania”.

Policjanci liczą na to, że przestępcy wezmą sobie ich apel do serca i obiecują, że gdy minie epidemia to powiadomią oddzielnym komunikatem „kiedy będzie można wrócić do codziennej działalności przestępczej, kontynuując dalej starą zagrywkę policjant-złodziej”.

 

Jak tłumaczy rzecznik policji, nasze służby wzięły przykład z policji w USA. No cóż, trudno nie uśmiechnąć się, czytając takie słowa. Miejmy nadzieję, że co niektórych przestępców ten apel na tyle rozbawi, iż rzeczywiście przejdą chwilowo na dobrą stronę mocy. No i co drodzy przestępcy, można na was liczyć w tym ciężkim czasie zarazy?

Tamara Olszewska

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PolicjantRafał PChermesObserwatorpinki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Rozumiem, że jak za dwa miesiące epidemia minie, to w ramach rewanżu policja nie będzie przeszkadzać przestępcom, zgodnie z przysłowiem”daj psu spokój, pies da ci dwa!”

pinki
pinki

Bezradność naszych władz jest taka rozczulająca. Czy Ci ludzie są świadomi swojej głupoty?

Obserwator
Obserwator

Panowie złodzieje, jeżeli już musicie się włamywać, zamiast zabierać moglibyście roznosić maseczki jednorazowe i płyny dezynfekujące- to mówiłem ja Jarząbek- a tak na poważnie to Policja potrafi nas rozśmieszyć w tych trudnych czasach.

Chermes
Chermes

A nie mogli policjanci, po prostu, udać się do kościoła i pomodlić o zawieszenie działalności przestępczej przez element kryminogenny? Przecież mogli, po 50 za jednym zamachem, bo na więcej przepisy nie pozwalają. 🙂

Rafał P
Rafał P

Psy dają sygnał, że przestępcy mają drogę wolną.

Policjant
Policjant

Milcz kundlu zawszony. Nie masz nic do przekazania mądrego to zawrzyj pysk i nie szczekaj. Do budy.