Policja wszczęła śledztwo przeciw Kowalskiemu

PiS chce zawrzeć sojusz z narodowcem Marianem Kowalskim?

Po zawiadomieniu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych rozpoczęło się dochodzenie w sprawie gróźb karalnych Mariana Kowalskiego. – „Zgodnie z zapowiedzią: nie będziemy zniżać się do poziomu kibolskich ustawek, natomiast nie pozwolimy, by bezkarnie grożono osobom działającym w Ośrodku” – napisali na Facebooku pracownicy Ośrodka.

Marian Kowalski w programie telewizji internetowej stwierdził: – „Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie sk***syna”.

Śledztwo policji prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Warszawie. Jeżeli sprawa będzie miała dalszy ciąg, to Kowalskiemu może grozić grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Narodowiec i były kandydat na prezydenta Polski w rozmowie z onet.pl twierdzi, że nikomu nie groził. – „Używając słów „dostaną liścia w majestacie prawa” rozumiem przez to, że ten ośrodek zostanie zdelegalizowany, ponieważ w tej sprawie podjęto już akcję społeczną. Nie mam się czego obawiać. Nikomu nie groziłem, bo nie powiedziałem, że będę ich bił” – stwierdził Kowalski.
(Źródło: onet.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
marooTedPiJarshaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
shaq
shaq

Nic mu nie zrobią – o ile zakład? Przecież pisowcy od Kowalskiego wiele się nie różnią.

Ted
Ted

Nie sądzę, Kowalski u tzw pastora Ch. atakuje rząd, prezydenta, kościół, nawet czasami samego Kaczyńskiego. Tylko Antoni jest przez nich chwalony. YT już im zablokowało kanał, ale nadają innymi sposobami

PiJar
PiJar

Spokojnie, dochodzenie zostanie umorzone po interwencji „szeryfa” ZZ.

maroo
maroo

Wyjątkowo odrażający typ. Tak , dawanie komuś z liścia, „liściowanie” to nie bicie , to typowy środek dyscyplinujący każdej zdrowej katolickiej polskiej rodzinie. Ten gościu tak to zapewne rozumie….