Policjanci dziękują Błaszczakowi za odejście

Policjanci dziękują Błaszczakowi za odejście

Internetowe Forum Policyjne zadało funkcjonariuszom pytanie, za co chcieliby podziękować Mariuszowi Błaszczakowi, który przestał być szefem MSWiA. Jak wiemy, Jarosław Kaczyński rzucił go na kolejny odpowiedzialny odcinek, czyli do MON. A sprawami wewnętrznymi zajmie się jedna z najbardziej zaufanych osób prezesa – Joachim Brudziński.

A wracając do pytania, odpowiedzi, które się nań pojawiły, były raczej mało przychylne dla byłego już ministra. Większość policjantów dziękowała Błaszczakowi krótko: – „Za odejście”.

A więc wszystko jasne. Za co podziękujecie odchodzącemu ministrowi ?—————————–nasza strona…

Opublikowany przez Internetowe Forum Policyjne na 9 stycznia 2018

Kilka osób postanowiło jednak rozwinąć swoje odpowiedzi. – „Za nominację inspektora Maja na stanowisko Komendanta Głównego Policji. Takiej szopki jak wtedy przed kamerami nie widziałem nigdy wcześniej”. Przypomnijmy, komendant oprowadzał dziennikarzy po gabinecie poprzednika i demaskował „przepych” w postaci łazienki, telewizora czy dźwiękoszczelnych szyb. Nawiasem mówiąc, inspektor Maj Komendantem Głównym Policji był zaledwie dwa miesiące – pojawiły się w stosunki do niego zarzuty korupcyjne.

Kolejni policjanci „dziękowali”: – „Za mierniki odbytych służb – dzięki temu rozp***li system 12h służby”; „Za usunięcie wielu dobrych policjantów”; – „Za modę na postępowania za byle co”. Część osób sytuację w policji po 2 latach szefowania Mariusza Błaszczaka nazwała „bajzlem”. Niektórzy składali wyrazy współczucia żołnierzom, którymi teraz będzie kierował.

bt

Źródło: natemat.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
andaAlkaWaldemarSobiepanMordazdradziecka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Czyli mlot plaszczak bedzie teraz ministrem rozbrojenia, na jego miejsce w MSWiA wejdzie zlodziej butow i pospolity bandyta vel ”Jojo”. Mam nadzieje, ze zostawi buty policjantow w spokoju.

Sobiepan
Sobiepan

Podziekujcie lepiej za nowego „ministra” yumaka. Teraz bedzie . . . yumak na yume bedzie jezdzil z paszportem dyplomatycznym i z immunitetem, tak wiec WARA niemieckiej Polizei od wolskiego duplomaty !

Waldemar
Waldemar

Obawiam się, ze zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Alka
Alka

Jaka tam siekierka z Antka byla,najwyzej pogrzebacz.

anda
anda

mam nadzieję, że policjanci wypowiadający się na forum są dobrze zakamuflowani. Przecież takie wypowiedzi tam to dla Błaszczaka taka obraza, że służby i prokuratury będą miały robotę do końca 5-latki szukając i stawiajc zarzuty dyskutantom.
A nawiązując do tematu: Błaszczak na czele policji przerażał, bo był pełen nienawiści do ludzi i miał narzędzia do jej urzeczywistniania. No ale Błaszczak na czele wojska to już tylko śmieszy. Oczywiście póki nas ktoś nie najedzie.