Politycy ZP będą podobno negocjowali nową umowę koalicyjną

Politycy ZP będą podobno negocjowali nową umowę koalicyjną

Jak informuje portal rmf24.pl powołując się na nieoficjalne wypowiedzi polityków pochodzących z partii tworzących Zjednoczoną Prawicę potrzebna będzie nowa umowa koalicyjna.

 

Jej zadaniem będzie określenie nowego składu rządu oraz odpowiedzenie na pytania dotyczące losów OFE i Krajowego Planu Odbudowy. To właśnie z  powodu zapowiedzi Solidarnej Polski, że  partia nie poprze ustawy o likwidacji OFE, rząd został zmuszony wczoraj do wycofania w ostatniej chwili jej projektu spod sejmowego głosowania.

„Ten afront Ziobry względem premiera Mateusza Morawieckiego jest już kolejną kością niezgody w koalicji, bo Solidarna Polska blokuje także szykowany przez premiera Nowy Ład i unijne fundusze antykryzysowe dla Polski” – czytamy na rmf24.pl.

 

Natomiast jeśli  chodzi o Jarosława Gowina  to ciągle musi on znosić obecność w rządzi polityków, którzy „chcieli odebrać mu partię. Swoją frustrację tym stanem rzeczy Gowin wyraził dzisiaj stwierdzeniem:Obecny skład rządu nie odzwierciedla treści umowy koalicyjnej, ale są też inne punkty, o których rozmawiamy z dala od kamer telewizyjnych”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Zamiast myśleć i działać nad powrotem kraju do normalności po szaleństwie pandemii politycy Zjednoczonej Prawicy będą debatowali nad układaniem klocków w swojej politycznej piaskownicy?

/as/

Źródło: rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
21 kwietnia 2021 16:18

Choćby zabito wszystkie barany w Polsce, to nie znajdzie się ani jeden, z jelit którego wywróżono by podpisanie nowej umowy koalicyjnej złajdaczonej prawicy. Parafrazując ślubną formułkę: ” co bóg rozwiązał, człowiek niech nie waży się na powrót wiązać.

Shaq
Shaq
22 kwietnia 2021 08:11

Jedyny zapis, jaki zostanie przeredagowany to więcej kasy dla nikczemników od Zera i sprzedawczyków biskupa Gowina.

Zwinka
Zwinka
22 kwietnia 2021 12:03

I to by było na tyle, jeśli chodzi o którąś tam z kolei „rewoltę” Gowina. Mnie wygibasy tego starszego pana niezmiennie śmieszą, chociaż to wszystko wcale śmieszne nie jest.
Warto przypomnieć sobie zamieszanie, jakie ten sam Gowin czynił w koalicji PO/PSL, aby w końcu przejść na stronę PiSu.
Człowiek – guma.

Dron
Dron
22 kwietnia 2021 14:04

Od samego początku, tj. od 2015 r. tym s……..m chodzi wyłącznie o interes partyjny. Interes Polski nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie ich priorytetem. Zastanawia mnie jedno – kiedy to wreszcie dotrze do tych baranich głów, które na nich głosują.