„Polki powinny częściej występować nago” – uważa nowy wiceszef radiowej Trójki

„Polki powinny częściej występować nago” - uważa nowy wiceszef radiowej Trójki

W sieci zawrzało. Zszokowani są stali słuchacze radiowej „Trójki” śledzący z niepokojem kolejne zmiany. „Wstyd, że są takie chamskie wypowiedzi w publicznym radiu”, „takie pogaduchy to przy piwie, panowie”, „przykro mi, że takie żenujące bzdury słychać na trójkowej antenie” – to tylko niektóre z ich komentarzy.

Wszystko po tym, jak nowy wicedyrektor stacji Mariusz Cieślik w nowym cyklu „Trzy po trzy” stwierdził, że Polki powinny częściej występować nago. Powód?  „W tej dziedzinie mamy wielkie osiągnięcia” – stwierdził najwyraźniej ze znawstwem.

Zgodnie z zapowiedzią, 10-minutowy cykl ma być emitowany w popołudniowym paśmie „Zapraszamy do Trójki” o godz. 18.10, kiedy to do tej pory można było usłyszeć reportaż przygotowany przez dziennikarzy Polskiego Radia. Teraz, podczas nowego programu będą omawiane trzy tematy po trzy minuty, w formie satyrycznego podsumowania dnia. Ma on przypominać telewizyjne „Szkło Kontaktowe”.  To jednak tylko teoria, bo już po pierwszym odcinku widać, że poziomem „Trzy po trzy” – nie dorasta mu do pięt. Prowadzący Cieślik, zaplątał się w rozmowie z Robertem Motyką z kabaretu „Paranienormalni”, debatując o „rozbieranych scenach” w słynnym już serialu „Korona Królów.” „Jestem w ogóle za tym, żeby takie sceny były i w ogóle uważam, że Polki jak najczęściej powinny się pokazywać w negliżu, bo naprawdę w tej dziedzinie mamy wielkie osiągnięcia” – stwierdził nagle.

Niektórych słuchaczy może to i gorszyć, ale nie wolno zapominać, że jeszcze przed emisją pierwszego odcinka, nowy wicedyrektor Trójki podkreślał, iż nie będzie tematów tabu podczas „Trzy po trzy”. „Jedyne ograniczenie wynika z przepisów. Młode pokolenie satyryków jest przyzwyczajone do używania wulgaryzmów jako środka wyrazu. W radiu to niemożliwe” – mówił Cieślik w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Jak się okazuje możliwe są za to teksty seksistowskie, przed którymi  sam Cieślik się nie umiał powstrzymać.

/p/

Źródło: wp.pl

 

 

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "„Polki powinny częściej występować nago” – uważa nowy wiceszef radiowej Trójki"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wiśnia

Można ich było słuchać przez 30 sekund. Kompletna porażka. Następnym etapem będzie disco polo. Szkoda trójki.

Plus ujemny

Redaktora Cieślika należy przesunąć do telewizji – niech pokaże wszystko czym go natura obdarzyła. Pewnie ma w tym długoletnią wprawę. W radiu bidok będzie się męczył.

shaq

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy feminizm jest potrzebny? Ktoś musi bronić kobiet przed takimi zbokami.

antyuzurpator

Trzeba przyznać, że wypowiedź cieślika była całkowicie zgodna z tytułem audycji: pieprzenie trzy po trzy.

magdalena

Nie słucham od dawna trójki, tylko w sobotę o 9. – śniadanie w trójce, kiedyś to był fajny program, a teraz tuba pisu. Może ten rasista i ksenofob sam by się roznegliżował, tylko nikt nie chciałby podziwiać jego wątpliwych wdzięków. W PISie jest zgoda na odczłowieczanie i zniewalanie kobiet.

Unitra, Radmor i cała reszta

Szkoda, wielka szkoda Trójki… Dobrze chociaż że jest jeszcze radio z trzema B w nazwie. Tam pobrzmiewają echa dawnej dobrej T.rójki