„Polki powinny częściej występować nago” – uważa nowy wiceszef radiowej Trójki

„Polki powinny częściej występować nago” - uważa nowy wiceszef radiowej Trójki

W sieci zawrzało. Zszokowani są stali słuchacze radiowej „Trójki” śledzący z niepokojem kolejne zmiany. „Wstyd, że są takie chamskie wypowiedzi w publicznym radiu”, „takie pogaduchy to przy piwie, panowie”, „przykro mi, że takie żenujące bzdury słychać na trójkowej antenie” – to tylko niektóre z ich komentarzy.

Wszystko po tym, jak nowy wicedyrektor stacji Mariusz Cieślik w nowym cyklu „Trzy po trzy” stwierdził, że Polki powinny częściej występować nago. Powód?  „W tej dziedzinie mamy wielkie osiągnięcia” – stwierdził najwyraźniej ze znawstwem.

Zgodnie z zapowiedzią, 10-minutowy cykl ma być emitowany w popołudniowym paśmie „Zapraszamy do Trójki” o godz. 18.10, kiedy to do tej pory można było usłyszeć reportaż przygotowany przez dziennikarzy Polskiego Radia. Teraz, podczas nowego programu będą omawiane trzy tematy po trzy minuty, w formie satyrycznego podsumowania dnia. Ma on przypominać telewizyjne „Szkło Kontaktowe”.  To jednak tylko teoria, bo już po pierwszym odcinku widać, że poziomem „Trzy po trzy” – nie dorasta mu do pięt. Prowadzący Cieślik, zaplątał się w rozmowie z Robertem Motyką z kabaretu „Paranienormalni”, debatując o „rozbieranych scenach” w słynnym już serialu „Korona Królów.” „Jestem w ogóle za tym, żeby takie sceny były i w ogóle uważam, że Polki jak najczęściej powinny się pokazywać w negliżu, bo naprawdę w tej dziedzinie mamy wielkie osiągnięcia” – stwierdził nagle.

Niektórych słuchaczy może to i gorszyć, ale nie wolno zapominać, że jeszcze przed emisją pierwszego odcinka, nowy wicedyrektor Trójki podkreślał, iż nie będzie tematów tabu podczas „Trzy po trzy”. „Jedyne ograniczenie wynika z przepisów. Młode pokolenie satyryków jest przyzwyczajone do używania wulgaryzmów jako środka wyrazu. W radiu to niemożliwe” – mówił Cieślik w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Jak się okazuje możliwe są za to teksty seksistowskie, przed którymi  sam Cieślik się nie umiał powstrzymać.

/p/

Źródło: wp.pl

 

 

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ErdeUnitra, Radmor i cała resztamagdalenaantyuzurpatorshaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wiśnia
wiśnia

Można ich było słuchać przez 30 sekund. Kompletna porażka. Następnym etapem będzie disco polo. Szkoda trójki.

Plus ujemny
Plus ujemny

Redaktora Cieślika należy przesunąć do telewizji – niech pokaże wszystko czym go natura obdarzyła. Pewnie ma w tym długoletnią wprawę. W radiu bidok będzie się męczył.

shaq
shaq

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy feminizm jest potrzebny? Ktoś musi bronić kobiet przed takimi zbokami.

antyuzurpator
antyuzurpator

Trzeba przyznać, że wypowiedź cieślika była całkowicie zgodna z tytułem audycji: pieprzenie trzy po trzy.

magdalena
magdalena

Nie słucham od dawna trójki, tylko w sobotę o 9. – śniadanie w trójce, kiedyś to był fajny program, a teraz tuba pisu. Może ten rasista i ksenofob sam by się roznegliżował, tylko nikt nie chciałby podziwiać jego wątpliwych wdzięków. W PISie jest zgoda na odczłowieczanie i zniewalanie kobiet.

Unitra, Radmor i cała reszta
Unitra, Radmor i cała reszta

Szkoda, wielka szkoda Trójki… Dobrze chociaż że jest jeszcze radio z trzema B w nazwie. Tam pobrzmiewają echa dawnej dobrej T.rójki

Erde
Erde

Rzygać się chce na widok tej obleśnej japy