Polonijne środowisko nacjonalistów i ortodoksyjnych katolików walczy o nasze dusze bilbordami

Polonijne środowisko nacjonalistów i ortodoksyjnych katolików walczy o nasze dusze bilbordami

Polonia skupiona przy polonijnym katolickim Radiu Chrystusa Króla z Chicago uznała, że co jak co, ale tej zepsutej Polsce potrzebna jest ostra ewangelizacja i …zafundowała nam bilbordy z Chrystusem królem, które już karmią swoim widokiem nasze zbłąkane dusze w Warszawie i okolicach, Krakowie, Białymstoku, Częstochowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu i Olsztynie.

 

Hasła na tych bilbordach są różne, ale jakże dosadne –  „Trzeba bowiem, ażeby królował”, „Tylko w Bogu Wszechmogącym ocalenie, „Jezus Chrystus Królem Polski”, „Króluj nam Chryste”, czy „Panie, ratuj nas, giniemy. Nie pokładajmy nadziei w ludziach, tylko w Bogu”.

Gdyby kogoś to interesowało to walczące o nas środowisko polonijne składa się  głównie z nacjonalistów i ortodoksyjnych katolików.

Prezenterka owego radia, Krystyna Kiwacz nie ukrywa, że „ten pomysł to jest pomysł od Ducha Świętego”. Jednocześnie w rozmowie z ks. Bąkiem, autorytetem dla tejże Polonii, wyjaśnia, skąd on się wziął – Wydaje nam się, że zło tak bardzo zawładnęło światem, że większość bilbordów jest raczej o tematyce naszego wroga, czyli takich bardziej demonicznych, z ukrytymi znakami masońskimi. A wygląda na to, że nie ma tutaj katolików, że my po prostu nie bronimy się. Nie dajemy znać o sobie. Że nie ma tutaj takiej przeciwwagi na to całe zło(…)” i dodaje, że „No, takie znaki są naszym obowiązkiem. Nie może być tak, że świat jest zawłaszczony przez ludzi, którzy Boga nad sobą nie uznają i go nie zauważają, więc bilbordy są naszym zadaniem. Raz, że są znakami i treściami. Dwa, ujawniają nasze istnienie”.

 

Marzeniem pani prezenterki i całej tej społeczności ostro katolickiej i ostro nacjonalistycznej jest, by tymi bilbordami obwiesić nie tylko Polskę, ale i cały świat. Marzy się to również ks. Bąkowi, który nie ukrywa, że „spotkanie z bilbordem katolickim nie jest obojętne. Pozostawia ślad. I to nie ślad naturalny. Z tym może być związana łaska boża i jest. I to budzi z uśpienia. Budzi do zastanowienia. I dlatego one są bardzo potrzebne”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

No i co? Kto już się czuje nawrócony?

Tamara Olszewska

Źródło: wyborcza.pl

 

 

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojuś
Wojuś
7 września 2020 11:22

Dzień dobry,
tak się zastanawiam… jeżeli ktoś wyjechał z Polski, nie ma go tutaj 10, 20 lub więcej lat i najprawdopodobniej nigdy tu nie wróci, to po co wypowiada się na temat Polski? Dlaczego ktoś taki, posiada prawa wyborcze, skoro go tu nie ma? Nie pracuje w Polsce, nie płaci Polskich podatków, nie robi nic dla Polski. Ponadto śmiem twierdzić że właśnie ta osoba, której tu nie ma szkodzi Polsce, a czym? Właśnie tym że jej tu nie ma….

Włodzimierz
Włodzimierz
7 września 2020 14:47
Reply to  Wojuś

Lepiej, że tych fanatyków nie ma w Polsce. To by dopiero był cyrk!

Maciek123454321
Maciek123454321
7 września 2020 11:33

Kumple Rydzyka, Jędraszewskiego, Depo, Deca, Dydycza, Głodzia-flaszki, PiJaniaka i całej zgrai sukienkowych pedofili. Tyle w temacie. Biedny abp prymas Polak. Aż się chce przytoczyć powiedzenie „i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa” w nieco zmienionej wersji: „i Polak dupa, kiedy debili kupa”. W nieco szerszym nawet kontekście, niż sam ksiądz prymas.

Zbyszek
Zbyszek
7 września 2020 12:07

A naprawdę chodzi im o to, żeby jak przed laty mogli przyjeżdżać do starego kraju na urlop i z amerykańskim akcentem za 100 dolców zgrywać milionerów. Czyli marzy im się Polska biedna ale katolicka.

Zwinka
Zwinka
7 września 2020 12:30

Niech się Czikagówek odwali od mojej duszy.

Chermes
Chermes
7 września 2020 13:22

Krótko mówiąc Polonia puściła bąka. Księdza Bąka… 🙂

malgoska
malgoska
7 września 2020 18:32

Niech spadają na bambus

Bart
Bart
8 września 2020 07:58

Nadużywanie halucynogenów – straszna rzecz.

Rafapon
Rafapon
8 września 2020 18:15

Ten cyrk jest efektem tego, że emigranci najczęściej nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. A że wielu z nich rozsadza chęć jakiejś działalności społecznej, to nie pozostaje im nic oprócz kółek tanecznych oraz działalności w radach parafialnych. Ale żeby z tym bullshitem pchać się do Polski, a nawet na cały świat, to już kompletne przegięcie pały.