Polowanie z nagonką na Rafała Trzaskowskiego

Czy Trzaskowskiemu się uda?

Od momentu, gdy Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę – Błońską w wyborach prezydenckich, w szeregach partii rządzącej dosłownie aż się zagotowało. Wyraźnie widać, że do tej kandydatury PiS podchodzi bardzo poważnie, wręcz z pewnym lękiem i obawami. Czyżby już politycy tej partii czuli, że to właśnie Trzaskowski jest największym zagrożeniem dla Andrzeja Dudy? Zapewne tak, bo machina hejtowania i szukania haków ruszyła na całego.

 

Wiktor Klimiuk, radny PiS z Białołęki rozsyła maila, w którym prosi w imieniu swojego szefa, prezesa Kamińskiego (Czy ma na myśli Mariusza Kamińskiego, prezesa zarządu okręgowego PiS w woj. mazowieckim, szefa MSWiA i ministra koordynatora ds. służb specjalnych?) o przesyłanie „pomysłów (wraz z krótkim opisem), które moglibyśmy poruszyć, aby wykazać złe zarządzanie miastem przez Trzaskowskiego. Pomoże to ustalić skuteczną strategię na czas kampanii w Warszawie”.

Dziennikarze Gazety.pl potwierdzili autentyczność tego maila, a w oświadczeniu, jakie przesłał im Klimiuk możemy przeczytać, że „w związku z atakiem oraz hejtem który wylewa się w internecie po mailu rozesłanym do stołecznych radnych, chciałbym poinformować, że monitorowanie licznych niespełnionych obietnic Rafała Trzaskowskiego jest naszym obowiązkiem jako Radnych Miasta oraz Dzielnic. Zebranie ich oraz przedstawienie opinii publicznej rażącej niekompetencji Rafała Trzaskowskiego w zarządzaniu Warszawą nie jest działaniem nadzwyczajnym.

 

Uważamy jako samorządowcy, że jest to działanie wręcz konieczne w momencie, w którym nie mając praktycznie żadnych osiągnięć w Warszawie pan Trzaskowski aspiruje do pełnienia najwyższego urzędu w Państwie. Paradoksalnie chciałbym podziękować radnym PO za rozpropagowanie naszych działań wśród Mieszkańców, którzy zgłaszają nam dużo spostrzeżeń oraz informacji o nieudolności prezydenta miasta”.

Jak widać, walka o reelekcję Andrzeja Dudy jest dla PiS priorytetem. Politycy Zjednoczonej Prawicy traktują to jak swój „ostatni, krwawy bój”, gdzie nie ma zmiłuj i wszystkie chwyty dozwolone.  i słusznie, bo to walka o „być albo nie być”, więc posuną się oni do każdej podłości, manipulacji czy przekrętu, byle tylko zwyciężył w wyborach ten, który je im z ręki!

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
BartandrzejMariusz GajuszLehooZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

No to walnął jak pijany w płot. Dobrze wiedzieć, bo ja też mieszkam na Białołęce. Niech ten marny fiut próbuje, bardzo proszę. Poradziłbym mu spacer wokół oczyszczalni „Czajka”. On będzie szukał smrodu, a tymczasem się dotleni. Proponuję mu też wycieczki rowerowe, najlepiej w poszukiwaniu śmieci. Ale nawet jeżeli coś znajdzie, to wszystko przecież nie jest domeną prezydenta miasta, tylko władz dzielnicy, też zresztą pochodzących z gorszego sortu. Jeżeli szuka haków na Rafała, proszę, niech się przejedzie tramwajem z Tarchomina do Młocin. Tramwaj jeździ w szczycie co kilka minut, Znakomite przedłużenie metra. A tak ogólnie to zaproponuję radnym (znam ich kilkoro),… Czytaj więcej »

Obserwator
Obserwator

No to jazda panie klimiuk, kuźmiuk czy jakcitam- na trawniku w okolicach ul. Grzybowskiej w tamtym roku widziałem psie gówno- należałoby coś z tym zrobić , w końcu to nieomal centrum miasta, jak można dopuścić do takiego zaniedbywania obowiązków, z poważaniem Życzliwy.

Zwinka
Zwinka

Nie no ludzi proszą o pomysły na załatwienie Trzaskowskiego ? Czyżby para niemieszana Bielan – Fogiel się zacukała ???

Lehoo
Lehoo

Pomówienia insynuacje Szalbierstwa = PiS

Mariusz Gajusz
Mariusz Gajusz

Pisowski gnidy, ale żeby wykształceni ludzie aż tak mieli porąbane w głowach

andrzej
andrzej

Oj popędził kota Rafał.

Bart
Bart

Tak pozytywnie i mam nadzieję realistycznie powiem: Trzaskowski ma duże szanse na odbicie Pałacu Prezydenckiego z rąk pajacującego miłośnika pizzy z kiełbasą.