Polska kobieta dzikiem Europy

Dzień Kobiet, czyli o na rękach noszeniu

Pandemia sięga zenitu, a to jeszcze nie koniec. Codziennie podaje się ile osób zakaziło się tego dnia, ile zmarło na Cowid-19. A wiecie, ile dziennie umiera na nowotwory? To przeczytajcie w Rzepie wywiad z Tadeuszem Pieńkowskim, profesorem onkologii, który mówi, że mamy „cichą epidemię raka piersi”, w ostatnich latach w Polsce umiera na raka 300 osób (!) dziennie.

A rządzący zamiast zajmować się pandemią i innymi chorobami, ratować ludzi przed śmiercią, zajmują się swoimi obsesjami. Przyłębska przez 2 lata trzymała zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej (najstraszniejszej w Europie) w lodówce, jak kolację dla swojego ulubionego prezesa.

Pisiory z ziobrystami oraz PAD-em są wściekłe na kobiety za to, że ich fundamentalny sztandarowy program 500+ poległ ze szczętem. Mądre kobiety słusznie pobrały kasę na latorośle, należało im się to. W odróżnieniu od rządzących, biorących wielki szmal za swoje fuchy. Okazało się, że dzieciaków od 500+ nie przybyło! Przeciwnie. Jest mniej niż było! Zawrzało pod czaszkami intelektualistów pisowskich, mało pofałdowane mózgi się zagotowały.

– Zemsta! Zemsta! – zawołali.

Te tuzy mądre inaczej, doszły do wniosku, że trzeba baby nauczyć moresu, pięść pokazać, walnąć na odlew, to przecież żadna przemoc. Konwencję anyprzemocową się wypowie, z Europy się wyjdzie. A co tam! Niech babska znają swoje miejsce! Mają służyć swoim panom oraz klechom!

Kapo di Tutti Prezessi uznał, że Czarnka należy wybrać na ministra edukacji, żeby głosił do czego one, te kobiety niesforne, są stworzone. Jasne, że do rodzenia! Czarnek od razu wziął się do roboty. Zaczął zwalniać kogo popadnie, żeby wprowadzać nową „narrację”. W „wykładach” ów „profesor” dawał kobietom w wieku prokreacyjnym przykład dzików, które nie robią kariery, ino pieprzą się po krzakach, jak Bóg przykazał, żeby wyprodukować młode żołędziożerne ssaki.

Nieszczęsna Kaja Godek, której współczuję, bo niełatwo mieć u nas niepełnosprawne dziecko, myśli że inne powinny też doświadczyć życia w traumie.Sądzi, że taka jest jej misja. Jaka była szczęśliwa, że się udało przeprowadzić rodzenie po Kaczorowemu: niech rodzą nawet martwy płód, chociażby po to, żeby go pochować.

Facet, który ma tylko kota, pewnie wykastrowanego, chyba nie ma kotki, bo nie słychać, żeby opiekował się czule kociętami, taki znawca problemów kobiecych, zarządza brzuchami milionów kobiet!

Pamiętacie protesty w sejmie matek z dziećmi niepełnosprawnymi? Deptanie ich godności? Odcinanie dostępu do toalety? To jeszcze małe piwo, nie mają żadnej pomocy. Żadnej! Nic się nie zmieniło! Iwona Hartwig, matka Kuby, mówi dziś to samo. Kobieta z takim dzieckiem nie może na nic liczyć! Bo dziecko urodzone traci dla tych facetów na wartości.

Co można powiedzieć temu, kto jest za to odpowiedzialny? „Spieprzaj dziadu”, że zacytuję klasyka. Pogięło cię i twoich kolesiów?

Liczycie, że dzieci przybędzie? No to się przeliczycie. Każda dziewczyna, która myślała, żeby mieć dziecko, zastanowi się po trzykroć albo i więcej, zacznie rozważać. Jak to możliwe, zajdę w ciążę, i nie będę mogła usunąć nawet płodu bez mózgu? Nie, to wolę w ogóle nie mieć dzieci.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Środki antykoncepcyjne się wycofa? No to z seksu nici! Albo się uprawia i zostaje podziemie aborcyjne. Będą grupy wsparcia, zbiórki pieniędzy na pomoc dla kobiet w potrzebie, wyjazdy aborcyjne, to wszystko było już przerabiane. Dzieci będzie mniej, dramatów i cierpienia więcej. Nie dostaniecie, hipokryci, głosu żadnej rozsądnej kobiety w wyborach. Tyle dobrego!

Krystyna Kofta

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rodak
rodak
24 października 2020 19:52

z utworu Gałczyńskiego: ” Idiota z łotrem radzą, aż miło, jakby ten światek cofnąć do tyłu” wieszczył rok 2020 w 1953

Irena
Irena
25 października 2020 16:27

Czy to na zdjęciu ….ma jekies nazwisko…..z takim przekazem moglby daleko zajść .!!!

Dron
Dron
25 października 2020 17:50

Wypada mi tylko podziękować Pani za te „mało pofałdowane mózgi”.

bliższa koszula ciału?
bliższa koszula ciału?
26 października 2020 14:45

Niby wszystko się zgadza, tylko nie wiem dlaczego bierze się pod uwagę wyłącznie raka piersi, zupełnie pomijając, z przyczyn całkowicie niezrozumiałych, nieprzyjmowanie do leczenia przypadków hematoonlolgicznych, kardiochirurgicznych itp…..

Elżbieta
Elżbieta
26 października 2020 16:15

Co tu dyskutować, żal, ból i ogólna niecheć. Szkoda tych lat, cofniemy się znowu do zascianka europy. Kler robi co chce, rząd tańczy i blażni się przed nimi. O jakie rzędu forse tu chodzi, zeby byc takim ścierwem, a moze to juz tylko zaklad zamknięty pomoże politykom, bo nie mieści się przeciętnemu Kowalskiemu żeby zamiast krok do przodu, to władza cofa sie o wiek, to tylko choroba tzw. zaraza psycholi. Mam tylko nadzieje bo ona umiera ostatnia, że to też ostatnie rządy PIS

Marek
Marek
27 października 2020 10:17

Brawo pani Krystyno! Trzeba głośno mówić o hipokryzji obozu władców. O ich indolencji, braku wyobraźni i zwykłej głupocie. ***** ***