Polska ma prawo do „stref wolnych od LGBT” i swojej Karty Rodziny, a UE ma siedzieć cicho i dawać nam kasę

Polska ma prawo do „stref wolnych od LGBT” i swojej Karty Rodziny, a UE ma siedzieć cicho i dawać nam kasę

Komisja Europejska nie przyjęła polskich wniosków o dotację w ramach programu „Partnerstwo miast”. Jak napisała na Twitterze komisarz Dalli, „Państwa członkowskie i władze państwowe muszą szanować unijne wartości i prawa podstawowe. Dlatego sześć wniosków o partnerstwo miast, w których składanie były zaangażowane polskie władze, które przyjęły rezolucje dotyczące ‚stref wolnych od LGBTI’ lub ‚praw rodzinnych’, zostało odrzuconych”.

Oburzenie w obozie rządzącym na tę decyzję jest ogromne. Zareagować na taką „niesprawiedliwość” postanowiła też Beata Szydło i przesłała zapytanie do KE, w którym zaznacza, że takie stanowisko „KE jest nie do zaakceptowania, gdyż uderza w fundamentalne wartości, jak np. przywołane tu ‚prawa rodzinne’, które w UE powinny być szczególnie chronione. Polska Konstytucja chroni rodzinę. Rodzice mają prawo decydowania o wychowaniu swoich dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie ma w tym żadnej sprzeczności z duchem i prawem UE„.

Europosłanka odwołała się w swej interpelacji do szanowania tożsamości narodowej państw członkowskich Unii, prawa do swobodnego kształtowania własnych poglądów, prawa Rodziców do „decydowania o wychowaniu swoich dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami” i żąda wskazania podstawy prawnej, na mocy której KE pozwoliła sobie na odrzucenie tych sześciu wniosków.

Jeden z internautów pyta, „czy ona nie rozumie na czym to partnerstwo polegało ? wymiana studentów wycieczki festiwale ,i inne wydarzenia kulturalne i nie tylko, To wszystko nie może odbywać się w kiedy oni po przyjeździe boja się ze ich moherowa babcia na ulicy opluje albo skin -narodowiec napadnie, czego tu nie rozumie? -kasę dawajcie ale nie przyjeżdżajcie ??”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Szok po prostu, bo przecież każdy wie, że te wartości, które Szydło wymieniła w interpelacji powinny chronić każdego obywatela Polski, niezależnie od jego narodowości, wiary czy orientacji seksualnej, a w dzisiejszej Polsce odnoszą się tylko do „wybranych”. Wydaje się, że ta kobieta i jej partyjni koledzy naprawdę wierzą, iż ta praworządność i sprawiedliwość społeczna, jaką Polsce zafundowali, to największy cud i osiągniecie XXI wieku. Uważają, że wszyscy poza nimi są na tyle głupi, iż kupią ich „prawdę” bez zastrzeżeń.

Tamara Olszewska

Źródło:interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Maciek123454321ChermesAndrzejStary WujIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

cytuję jedną z trafnych wypowiedzi: „Wolność poglądów a dyskryminacja to dwie różne rzeczy i pora, żeby członkowie partii rządzącej to zrozumieli.”

Raczej nie ma szans, żeby zrozumieli.
Posłowie (nie tylko euro) nie posługują się własnym rozumem. Nawet jeśli po kilkuletnim praniu mózgów zostało im trochę pomyślunku, to nie mogą się wychylić poza „przekaz dnia”

Mogą za to całymi garściami brać od UE kasę, pochodzącą z podatków także od osób LGTB m.in zamieszkujące gminy, które ich napiętnowały.

PS. Ciekawe czy gminy wolne od LGTB utworzą getta dla mieszkańców o innych preferencjach seksualnych? Gdzieś ci ludzie muszą mieszkać.

Zwinka
Zwinka

Wszystkich można wysłać na Madagaskar. Dołączą do Żydów wysyłanych tam przez patriotyczną klasę robotniczą w 1968 r.

Jantar
Jantar

Najpierw utworzą jakieś getta, może kilka na całą Polskę. A później zacznie się eksterminacja. W końcu na portalach pisowskich w komentarzach już od jakiegoś czasu zgłaszają się chętni do uruchomienia i obsługi hitlerowskich pieców gazowych. A komentarze nie są nawet usuwane, o potraktowaniu ich jako podżeganiu do zabójstwa nie wspominając. Wręcz przeciwnie: jeszcze są tacy, którzy wychwalają taką postawę i nazywają piszących „prawdziwymi katolikami i patriotami”. Nie miejmy złudzeń: w hitlerowskich Niemczech też ludobójstwo zaczęło się od wyzywania i odmawiania człowieczeństwa ludziom LGBT i Żydom. Później przyszła fala napaści, pobić i pojedynczych zabójstw. A gdy społeczeństwo przestało być wrażliwe na… Czytaj więcej »

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Intelekt Beci i nabyta od prezesa umiejętność odwracania kota ogonem są porażające!

Stan
Stan

Beatko, a gdyby Twój syn był homoseksualistą?
-ci byś z nim zrobiła ???

olanna
olanna

Ukryła bym, ukryła

Irena
Irena

Z PEWNOSCIA ….zaprzeczy !!!

Stary Wuj
Stary Wuj

Na szczęście Tymek ma zdrowe instynkty, czego dowodem „kryzys powołania” i zmajstrowanie dzidzi 16 – latce. A było tak pięknie, msza primicyjna na Jasnej Górze. partia i rząd w błogostanie, prawackie media ociekały lukrem… I znowu moralne zwycięstwo 27:1

Andrzej
Andrzej

Szesnastolatka powiła dziecię czyli poczęcie prawdopodobnie zahacza o pedofilię.

Irena
Irena

Gdybym mogla wybierac ……wybieram nasz kraj bez glupcow i oszustow !!!

Chermes
Chermes

Becia, nie piskaj. Ty się lepiej wnuczęciem zajmij.

Maciek123454321
Maciek123454321

Podobno Becia babcią została, co by potwierdzało stugębną plotkę, że Tymoteusz były ksiądz się zakochał i zrobił dzidziusia. Niech Becia niańczy wnuka i nie wypowiada się w materii, której nie nie ogarnia swoim sołtysowym móżdżkiem. Wyrazy współczucia dla Tymoteusza z powodu głupiej mamuśki.