Popierasz prawa kobiet – nie pij „Cisowianki”

Kuriozalny wpis Karczewskiego po powołaniu Manowskiej na I prezes SN

„Chcesz, by kobiety miały prawo do legalnej i bezpiecznej aborcji? Nie kupuj „Cisowianki”! Podaj dalej i powiadom swoich znajomych” – napisała Partia Razem na Facebooku.

Coś w tym jest, bo środowisko prawicowe od kilku dni manifestuje w mediach społecznościowych, że pije właśnie „Cisowiankę”. Okazuje się, że wiceprezes spółki produkującej tę wodę aktywnie wspiera ruch pro life i sprzeciwia się aborcji. Najwyraźniej w reakcji na apel Partii Razem marszałek Senatu Stanisław Karczewski wrzucił na Twittera zdjęcie wody ministerialnej. – „W upalną niedzielę polecam jedzenie owoców i picie dużej ilości płynów” – napisał Karczewski i zamieścił zdjęcie owoców oraz butelki wody Cisowianka. Internauci oburzają się, że polityk nie powinien reklamować produktów prywatnego przedsiębiorcy i pytają :„Ile pan marszałek zainkasował od producenta za reklamowanie wody?”.

Działacze Partii Razem, apelując o bojkot „Cisowianki”, informują: – „Paweł Witaszek jest wiceprezesem spółki Nałęczów Zdrój, producenta wody mineralnej „Cisowianka”. Jest także prezesem Fundacji Rodziny Witaszków. Fundacja ta wspierała finansowo działalność znanej antyaborcyjnej organizacji. Jej działacze często prezentują przed szpitalami i przy ruchliwych ulicach w centrach miast kłamliwe, drastyczne plakaty”.
Spółka Nałęczów Zdrój, odżegnując się od sprawy, odpowiedziała, że jest neutralna światopoglądowo. – „Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska”.
(Źródło: wp.pl)

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
~~~~invictusadministratorIrena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irena
Irena

Ta woda smierdzi…… PASKUDNA ZMIANA !!! Nie pojechałam do Opola , teraz nie będę pila tej wody…..Pan Biedron daje przykład jak się OSZCZEDZA pieniądze !!!

administrator

To widocznie oni znają przyszłość lub przynajmniej wpisy jeszcze nieopublikowane skoro wpis Karczewskiego pojawił się na twitterze dzisiaj rano 🙂

invictus
invictus

Teraz to i komisja byle-Jakiego reklamuje Cisowiankę serwowaną na stołach „komisji”

~~~~
~~~~

Ależ my szanujemy stanowisko Cisowianki. I w zgodzie z naszymi przekonaniami nie zamierzamy pic Cisowianki. Prosimy firmę o nieingerowanie w nasze prywatne poglądy.