Portal koduj24.pl bardzo potrzebuje dzisiaj Państwa pomocy

Dobre duszki ruszyły, by ratować portal...

Zacznę od prostego pytania, czy portal koduj24.pl jest potrzebny w dzisiejszych czasach? W czasach, w których obóz rządzący Polską już od 5 lat prowadzi skutecznie politykę niszczenia wszystkiego, co dla każdego Polaka, najwyższą wartością, marzeniem, o którym śnił przez 44 lata zamknięcia w PRL-u?

Skrzyknęliśmy się 4 lata temu z przekonaniem, że bierność to nie sposób na ratowanie Ojczyzny. Z wiarą, że warto poświęcić swój czas, oddać swoje pióro walce o demokrację, za którą tyle lat tęskniliśmy. Z nadzieją, że nasze słowa będą wysłuchane, dadzą siłę wątpiącym, pomogą zrozumieć mechanizmy władzy, prowadzącej nas ku wyznaniowemu państwu autorytarnemu.

>wpłać na koduj24<

 

Stawiamy na wyjaśnianie zależności rządzących polityką i wszystkimi ważnymi obszarami życia publicznego. Bezstronnie i obiektywnie prezentujemy różne punkty widzenia na omawiane wydarzenia i zjawiska. Piętnujemy łamanie prawa i wolności człowieka, niszczenie niezależności wymiaru sprawiedliwości, suwerenności kultury i nauki, narastający brak akceptacji dla odmiennych poglądów, wyznania, koloru skóry czy orientacji seksualnej. Jesteśmy portalem, który mocno przeciwstawia się wszechogarniającej Polskę fali populizmu i stoi na straży wartości, zawartych w naszej Konstytucji.

Nie interesuje nas miejsce na świeczniku, blask fleszy, miejsce zaznaczone złotą czcionką w historii, tytuł celebryty złej epoki. Jesteśmy i piszemy nie dla siebie, nie dla jakiejś sławy czy chwały, ale dla Polski. Tej Polski, w której każdy może czuć się pełnoprawnym obywatelem. W której chce się żyć.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Powtórzę więc pytanie. Czy taki portal jak nasz, jest dzisiaj potrzebny? Dla mnie odpowiedź jest prosta. Koduj24.pl to jeden z ostatnich bastionów broniących obywateli przed rządami tego prawa i tej sprawiedliwości, które nie mają już nic wspólnego z demokracją. Jeśli nas zabraknie, zgaśnie jedno z tak ważnych światełek po demokratycznej stronie Polski. Zniknie jeden z głosów i stanie się bardziej cicho, bardziej szaro, bardziej beznadziejnie.

Stanie się tak, jak się zamarzyło „decydentom”, którzy teraz, gdy Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, stawia na repolonizację mediów, dokończenie dzieła zniszczenia ich niezależności i wolnego słowa. Politycy skupieni wokół „Nowogrodzkiej” nie kryją, że właśnie walka z mediami, które nie podporządkowały się tej partii, to priorytet i tym razem nie odpuszczą.

Nie boimy się gróźb, jednak, niestety, nie uda nam się kontynuować naszej misji, jeśli nie pomogą nam nasi czytelnicy. Ludzie, którzy wraz z nami tworzą jedną, wielką, „kodującą” rodzinę.

>wpłać na koduj24<

 

Wierzymy, że sposób przekazu, zachowanie wszelkich standardów rzetelnego dziennikarstwa, aktualizacja wydarzeń, dobre pióro naszych koleżanek i kolegów redakcyjnych są na tyle istotnymi atutami, że będziecie Państwo chcieli pozostać z nami jeszcze wiele, wiele lat.

Czy portal koduj24.pl jest dzisiaj potrzebny? To już Państwo sami musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie. Sami musicie podjąć decyzję, czy chcecie być nadal z nami. Wszystko zależy od Was…

https://patronite.pl/koduj24/description

Tamara Olszewska

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments