Poseł „dobrej zmiany” Zbigniew Gryglas jest… męższczyzną

Skandaliczny wpis Gryglasa – „Przestań się pan kompromitować i szczuć”

– „Spełniając liczne prośby, zamieszczam kopię wpisu, który parlamentarzysta Gryglas był uprzejmy usunąć — być może dlatego, że pokazuje w nim nieznajomość ortografii, interpunkcji i treści Konstytucji Rzeczypospolitej, która w ten sposób definiuje małżeństwo, nie rodzinę” – napisał na Twitterze Stefan Skrupulatny. A oto, co napisał poseł Zjednoczonej Prawicy: – „Nie wiem jaką Pani ma rodzinę ale jeśli rodzinę to dobrze. Bo rodzina to związek kobiety i męższczyzny (art. 18 Konstytucji Rzeczypospolitej)” [pisownia oryginalna].

– „Czy przystępując do PiS-u, należy spalić słownik ortograficzny?”; – „Elyta pisowska w pełnej krasie. W takich momentach jest mi po prostu wstyd”; – „Ci najprawdziwsi z prawdziwych Polacy z językiem polskim na bakier” – komentowali internauci.

Gryglas nie jest wyjątkiem w obozie „dobrej zmiany”. Pisaliśmy niedawno, że „PiS ustanawia nową ortografię”, czyli europoseł Karski był w Łomrzy!

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
GrzegorzAndrzejAntyKaczorMariuszZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Krzysztof

Nie wiecie, że poseł Gryglas to geniusz na miarę Clausewitza i Napoleona? To poczytajcie o jego koncepcji „husarii na quadach”…

Grzegorz
Grzegorz

Zbigniew Gryglas kradł pomysły i za wszelką cenę chciał zabłysnąć. Wchodził w tyłek Macierewiczowi i Ziborze, nie mówiąc jak tańczył wokół Morawieckiego. Palant i tyle społeczność pokazała kim jest.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ta łajza w czasie nocy muzeów pod sejmem łaziła wzdłuż kolejki i rozdawała ulotki, żeby go poprzeć w wyborach do europarlamentu w zamian za wprowadzenie do sejmu poza kolejką.

Mariola
Mariola

a to łajza niedouczona…

helka
helka

Taką mieli radochę z „bulu” Komorowskiego, a tylu analfabetów w ich szeregach.

Maria
Maria

Wystarczy spojrzeć, od razu widać że to męższczyzna, nie mężczyzna

Zwinka
Zwinka

I takie tluki rządzą krajem…

Mariusz
Mariusz

Łże elita

AntyKaczor
AntyKaczor

Już kiedyś pyskata pani „profesor” pisała o lewackiej ortografii. Facet ćwiczy nowomowę pisowską.

Andrzej
Andrzej

Ja dobrze zrozumiałem? Ten analfabeta twierdzi, że mój ojciec, brat, syn i reszta przedstawicieli płci męskiej spośród moich krewnych, nie mogą być moją rodziną, bo ja jestem facetem, a oni nie są kobietami?
Jak taki wyszczekany, to niech powie kurduplowi, że ś.p. Lech nie był jego rodziną.
Ciekawe czy by się odważył…