Poseł dostał list: „Pedale, będziesz miał ryj oblany kwasem!”. Hejterzy jak talibowie

Poseł dostał list: „Pedale, będziesz miał ryj oblany kwasem!”. Hejterzy jak talibowie

Prawicowi nienawistnicy są coraz bardziej zuchwali i opętani ksenofobiczną agresją. Jeden z nich napisał list do posła Lewicy Macieja Kopca – zagroził mu w nim, że znajdzie tego polityka i poleje mu twarz żrącym kwasem (robili tak głównie islamiści). W liście obraził również Roberta Biedronia i użył skrajnie homofobicznych zwrotów. Celem nienawistnika było zmuszenie posła M. Kopca do rezygnacji z polityki.

Czy się udało? Poseł odpowiedział już na ten list za pośrednictwem Facebooka. „Szanowny nadawco listu! W momencie, w którym się do Ciebie zwracam, siedzę na zielonej Sofie Kopca sam. Chciałbym, żebyś się do mnie przysiadł, zmieścimy się. Porozmawiajmy przy kawie, bo przecież nie musimy się we wszystkim zgadzać” – zaczął parlamentarzysta („zielona sofa” to miejsce nagrywania przez niego wideo).


Nienawiścią nic nie ugramy, szacunek należy się każdemu, niezależnie od poglądów. Dlatego odezwij się do mnie, jeżeli to przeczytałeś” – dodał chwilę później. „Jeśli się nie odezwiesz, przekażę sprawę prokuraturze. Na tej kartce muszą być Twoje odciski palców, bo jest napisana odręcznie”.

Wtedy spotkania na sofie niestety nie będzie. Nie dasz mi tym szansy do przekonania Ciebie, że ludzi po prostu nie można obrażać” – zakończył Kopiec.

Zostań patronem KODUJ24.PL

List napisany przez skrajnie prawicowego fanatyka został wysłany do… Sejmu RP. Polski odpowiednik talibów może więc nie być trudny do zlokalizowania i ukarania.

nt

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IlonaJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Bezwzględne ataki samego prezydenta Polski na grupę LGBT wydają już owoce. A to dopiero początek tego, do czego doprowadził Kaczyński z PiS i Kościołem.

Ziobrowska prokuratura zadba, żeby hejterowi nic się nie stało. Co więcej, wstawi się za nim także Episkopat, że „ma prawo bronić wartości katolickich wszelkimi sposobami”, że jest „prawdziwym katolikiem i Polakiem”.

Ilona
Ilona

Gdyby taki list dostał poseł koalicji rządzącej, to sprawca zostałby znaleziony w ciagu jednej doby.