Poseł Konfederacji „hajlował” tylko dla żartu!

Poseł Konfederacji „hajlował” tylko dla żartu!

„Ładne żarty, ciekawe co będzie następne, może mała komora gazowa?” – komentują internauci wyjaśnienia posła konfederacji Dobromira Sośnierza.

 

Na antenie Polsat News odpierał krytyczne uwagi, na temat fotografii, która obiegła media społecznościowe. Widać na niej jak on sam oraz kolega z ław poselskich Konrad Berkowicz plus cała ferajna „żartownisiów” wykonują nazistowskie pozdrowienie.

Na uwagę, iż jest to gest ku czci Adolfa Hitlera ostro zaprzeczył próbując obrócić to w żart i przekonując, iż jest to parodia ideologii socjalistyczno-narodowej … –Wygłupialiśmy się na zlocie wolnościowej młodzieżówki” – powiedział Sośnierz.

 

Na dodatek w ogóle nie pamięta kontekstu, w jakim powstało zdjęcie, ale twierdzi, że gest uniesiono „prześmiewczo”.

Co wy tacy spięci jesteście, rany boskie, to jest tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem. Powygłupiać się nie można” – zwrócił się do obecnych w studio uczestników programu. „Nie mamy żadnych wspólnych poglądów z Hitlerem. To są wygłupy i nie zamierzam za nic przepraszać. Przecież nikomu nie zrobiłem krzywdy” – oświadczył Sośnierz.

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AndaChermesMariolavintWolnościowiec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolnościowiec
Wolnościowiec

Ale oni wtedy naprawdę hajlowali dla jaj, przecież nawet widać na zdjęciach że się śmieją. Berkowicz kiedyś opowiadał że wtedy po drugiej stronie narodowcy mieli jakąś konferencję i oni się z nich nabijali w ten sposób.
Nie popieram Konfederacji ale naprawdę jest to czepianie się o byle co.

vint
vint

Hmm…No wiesz, inteligentni i błyskotliwi ludzie potrafią nabijać się z „wroga” w inteligentny i wysublimowany sposób. Każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że gest ten jest jednoznacznie powiązany z nazizmem i hitlerem (mała litera zamierzona) i poza planem filmowym czy sztuką teatralną nie powinien być używany. A już z pewnością nie w przestrzeni mniej lub bardziej publicznej. W czasach internetu, srajfonów i słitfoci, szczególnie jeśli ma się jakiekolwiek aspiracje na stanowisko wyższe niż eksterminator karaluchów w kanałach, trzeba uważać co, gdzie i z kim się robi. Dożyliśmy czasów kiedy „specjaliści” od HRu przeszukują media społecznościowe w poszukiwaniu zdjęć kandydatów… Czytaj więcej »

Anda
Anda

Te, wolnościowiec – wszyscy tu wiedzą, że jesteś zwolennikiem pis i konfederacji, tylko nie możesz się zdecydować, kogo bardziej popierasz, Więc przestań pitolić te swoje mądrości i najlepiej udaj się na forum GApolu, Rozumiem, że ci płacą za to trollowanie u nas, ale naprawdę ci nie wstyd?

Mariola
Mariola

A to się znalazł żartowniś. Pomysłowy Dobromira. Dwie szare komórki się spotkały i pyk zażartował. Aż się chce płakać….

Chermes
Chermes

No to i ja sobie zażartuję:
– Oni po prostu „zamawiali pięć piw”. Tak się przecież zwykło zamawiać piwo w polskich obozach zagłady…