Poseł Konfederacji: „Powinniśmy bronić ludzi przeciwko zwierzętom”

Poseł Konfederacji „hajlował” tylko dla żartu!

Polityk Konfederacji Dobromir Sośnierz gościł w programie „Debata Dnia”. Przedstawiciel skrajnej prawicy opowiedział się przeciwko pomysłom PiS, które chce wprowadzenia zakazu hodowania zwierząt futerkowych.

 

Zwierzęta nie są obywatelami, nie są ludźmi, nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy bronić zwierząt przeciwko ludziom” – powiedział w rozmowie poseł. Chwilę później dodał: „To odwrotnie, powinniśmy bronić ludzi przeciwko zwierzętom, albo przeciwko lewicy (Konfederacja twierdzi, że PiS, PO i reszta to lewica – red.)”.

Czy słowa Sośnierza powinny szokować? Musimy się niestety do nich przyzwyczaić. Podobne poglądy ma bowiem zdecydowana część naszej rodzimej ultraprawicy. „Mamy prawo do prowadzenia działalności gospodarczej. To, że ktoś nie chce kupować jakiegoś produktu, to nie jest żaden argument, żeby innym obywatelom zakazać działalności zarobkowej” – mówił wcześniej Krzysztof Bosak.

 

W podobnym tonie wypowiadał się też związany z Radiem Maryja Szczepan Wójcik. Przedsiębiorca mówił na antenie RM o „zdradzie” ze strony rządzącej partii. Sugerował też, że PiS idzie w stronę lewicy i realizuje „lewackie” pomysły, aby przypodobać się niemieckim mediom w Polsce.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Głosu w sprawie propozycji PiS nie zabrał jeszcze tylko o. Tadeusz Rydzyk – redemptorysta również bywa zaliczany do grona lobbystów hodowców zwierząt.

/nt/

Źródło: dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
10 września 2020 17:43

Nie wiedziałem że Sosnierz jest aż takim idiotą.” A ja wiedziałam. Od czasu, kiedy pierwszy raz otworzył usta w TV.

Agnieszka
Agnieszka
10 września 2020 20:27

Co oznacza zdanie: „bronic ludzi przeciwko zwierzetom”? Czy ten czlowiek ma jakis iloraz inteliktualny?

Rafapon
Rafapon
11 września 2020 04:43
Reply to  Agnieszka

Można bronić ludzi przed zwierzętami, albo zwierzęta przed ludźmi. Ostatecznie napuszczać ludzi przeciwko zwierzętom. A my to powinniśmy bronić się przed takimi Sośniarzami. Bo inaczej to kompletnie zgłupiejemy.

Dron
Dron
11 września 2020 15:27

Nie mogę się powstrzymać. Lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

AntyKler
AntyKler
11 września 2020 16:43

Bronić LUDZI I ZWIERZĄT przed durniami z Konfederacji!!!