Poseł Pięta, wyjątkowo, nie kochał się z panią Izabelą – dla Polski

Poseł Pięta, wyjątkowo, nie kochał się z panią Izabelą - dla Polski

Tego poseł Stanisław Pięta nie robił „dla Polski”. „…uprawiając seks z niejaką Izabelą Pek, robił to dla własnej przyjemności” – napisał w felietonie dla portalu telewizji publicznej Jerzy Jachowicz.  Co innego ona …bo jak pisze dziennikarz „ważniejsze jest pytanie o motywy działania jego kochanki. „Ona chciała go wykorzystać, na czyjeś zlecenie. A może już wykorzystała”. Zauważa całkiem serio, że sprawa skandalu obyczajowego powinna być wykryta przez służby dużo wcześniej.

Przypomina, że ABW musi teraz sprawdzić, jakie specjalne informacje poseł Pięta uzyskał jako członek sejmowej komisji ds. służb specjalnych i komisji do zbadania afery Amber Gold.

https://twitter.com/Adam_Goe/status/1006124719580512256

Jachowicz podkreśla, że trzeba wykluczyć, czy coś nie wpadło w niepowołane ręce, bo przecież „od niepamiętnych czasów seks był drugim motorem napędzającym szpiegowanie”.

/j/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
antyuzurpatorNihilZwinkagboor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gboor
gboor

Wyjątkowo zgadzam się z panem Jachowiczem. Patrząc na facjatę posła Pięty, można wykluczyć, że pani Izabela robiła to dla własnej przyjemności 😀

Zwinka
Zwinka

Co innego agent Tomek. Ten to tylko dobro Najjaśniejszej miał na uwadze. Aż mu w pięty poszło.

Nihil
Nihil

Ośle pięta…. Walnij się w łeb dużym, gumowym motkiem

antyuzurpator
antyuzurpator

Najwyraźniej jachowicz usiłuje przekierować sprawę pięty na narrację jaką prezentuje opisywany w poprzednim artykule ksiądz co ma głód na baby: kobieta zawsze winna, mężczyzna padł ofiarą „niepotrzebnych trudności”..
„Ona temu winna, ona temu winna,
Nosić skromnie się powinna.”