Poseł PiS chciał pokazać zdjęcie USG płodu. Okazało się, że przedstawia ono lalkę

Poseł PiS chciał pokazać zdjęcie USG płodu. Okazało się, że przedstawia ono lalkę

Poseł PiS Robert Telus pojawił się na antenie jednego z programów w TVP Info. Jako zagorzały sympatyk „pro-life” chciał pokazać zdjęcie USG płodu, by udowodnić, że już 10-tygodniowy płód wygląda jak prawdziwy człowiek.

 

Telus twierdził, że zdjęcie „10-tygodniowego dziecka” wysłały mu jego córki. „Przysłały mi Jasia, to jest znany Jaś 10-tygodniowy, który ma główkę, rączki i nóżki. Czy to jest człowiek, proszę państwa?” – mówił polityk, pokazując fotografię.

Głos zabrała wtedy posłanka Joanna Senyszyn z Lewicy, która wskazała na to, że zdjęcie przedstawia… lalkę. Nikt z prawicy jednak nie zdawał się jej słuchać. Prawicowy parlamentarzysta Przemysław Czarnek gratulował nawet Telusowi, że będzie miał wnuczka, choć nikt nie powiedział, że jego córka jest w ciąży.

 

Również internauci potwierdzili, że pokazywane przez Telusa zdjęcie nie jest USG. Skąd w ogóle wywiązała się dyskusja na temat płodów i zdjęć USG?

Zostań patronem KODUJ24.PL

Telus zaczął ten wątek, gdy rozmowa zeszła na temat restauracji, która zamieściła tablicę: „Proszę nie wchodzić jeśli masz objawy COVID-19, rasizmu i homofobii”. Telus, co nie powinno dziwić, skrytykował pomysł restauratora i zaczął sugerować, że w Polsce lekceważony jest problem zabiegów usuwania ciąży – zdjęcie lalki najwidoczniej miało „nawrócić” zwolenników legalizacji tego zabiegu.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
PawełChermesIrenaDronMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

10 – tygodniowy płód waży ok. 3 g i mierzy ok. 31 mm. Bardzo łatwo to sprawdzić. Takie samo, podłe łgarstwo dotyczy furgonetki nawiedzonego Dzierżawskiego.

Paweł
Paweł

Płod w 10 tygodniu faktycznie wyglada bardzo podobnie. Wystarczy dobry aparat USG i widać rączko, nogi i twarz.

Marek
Marek

Do kręgu PiS-owskich „idiotów” dołączył Robert Telus. Skąd w tym PiS-ie się te ” osobowości” biorą, i te głupoty wygadywane przy każdej możliwej okazji? Prezes ma chyba jakąś słabość do „idiotów” umieszczając ich na najwyższych miejscach list wyborczych.
Dopiero dwa dni tego tygodnia minęły a już przynajmniej 3 kretyńskie wypowiedzi, do Kownackiego i Kanthaka dołączył Telus…… kto następny w kolejce?. Elektoracie oglądasz to i nie grzmisz!?

Irena
Irena

To nie slabosc ….to się nazywa …szukanie głupszych od siebie !!!

Dron
Dron

Znowu wyszło na to, że lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak idiota, niż odezwać się i rozwiać wszystkie wątpliwości. Jakie to u nich normalne.

Irena
Irena

Przykro , ze takie glaby siedza w sejmie !!!

Chermes
Chermes

Zdjęcie plastikowej lalki? A może to było zdjęcie USG zrobionego sex-lalce zanabytej w pornoshopie, z którą poseł PiS Robert Telus 10 tygodni wcześniej współżył? 🙂