Poseł PiS Horała też próbuje bagatelizować aferę Banasia

Horała tłumaczy się w Sejmie z kosztów CPK i grozi osobom, które opóźniają proces wykupu ziemi

– „Pan Horała w Polsacie świetnie się bawi mówiąc, że ha ha pan Banaś to ma tylko zarzuty od dziennikarzy śledczych TVN ha ha ha… Tak, pan Horała przewodniczył komisji VAT” – skomentowała jedna z internautek dzisiejszy występ posła PiS.

Jednak nie po raz pierwszy ten poseł PiS zachowuje się – eufemistycznie rzecz nazywając – przedziwnie. Przypomnijmy choćby nasz artykuł „We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”.

– „Wszak naczelnik państwa, a mentor Horały powiedział kiedyś: „Nikt nam nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne”. A chłop ufa mentorowi bezgranicznie…”; – „Swoją drogą,, jakie trzeba mieć poczucie humoru, żeby swoją partię nazwać Prawo i Sprawiedliwość, a rządy dobrą zmianą” – pisali o zachowaniu Horały internauci.

A wracając jeszcze do samego Horały. Ma on ponoć w nowym rządzie zostać ministrem infrastruktury. O takich planach pisze „Nasz Dziennik” wydawany przez fundację Tadeusza Rydzyka.

– „Do niedawna myślałem, że „krótka ławka” w PiS-ie sprawia, że nominacje na urzędy wszelakie są więcej, niż groteskowe. Przykład Pana Horały zatrwożył mnie i zasmucił. Oni tam w ogóle ławki nie mają…”; – „Dla Horały powinni specjalnie stworzyć Ministerstwo Żenady”; – „Skoro już tak się stoczyliśmy, to niech PiS powoła kilka arabów z Janowa na senatorów, żeby mieć większość. Przy ministrze Horale nikt nie zauważy, że konie głosują na cztery ręce…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
19 października 2019 17:59

Horała to ten, co zdaje się dostał w zeszłym roku łomot od prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka. To czego on się wymądrza? Ludzie go nie chcą.

Zwinka
Zwinka
19 października 2019 18:46

Jako Gdynianka potwierdzam.

HerodAntypis
HerodAntypis
20 października 2019 12:02
Reply to  Zwinka

Gdynka Zwinka

Ryszard
Ryszard
20 października 2019 12:36
Reply to  Zwinka

Jako „Gdynianka” powinnaś wiedzieć, że pisze się „gdynianka”.

Ryszard
Ryszard
20 października 2019 15:23
Reply to  Zwinka

Jako „Gdynianka” powinnaś jednak wiedzieć, że pisze się „gdynianka”.

HerodAntypis
HerodAntypis
20 października 2019 23:44
Reply to  Ryszard

Powinieneś Ryszard wiedzieć że na znak dezaprobaty małą literą traktujemy ludzi z PiSu i okolic. Zwinka nie podlega małym literom.

Jacek Doliński
Jacek Doliński
20 października 2019 15:50

Horała horała –
Lecz się zaorała!
Podobno wyśmiewanie cudzych nazwisk to objaw złego wychowania, ale ten pan ma takie nazwisko, które wręcz prowokuje do tworzenia neologizmów, np.:
HORAĆ a, HORAŁOWAĆ – 1. Uparcie poszukiwać dowodów winy Tuska, mimo ewidentnego ich braku;. 2. Podawać do wiadomości publicznej wszystkie „przekazy dnia” otrzymywane z centrali PiS, bez względu na ich zgodność z faktami, godząc się na utratę własnej wiarygodności.
(Ten drugi punkt mógłby znaleźć jeszcze wiele innych określeń, pochodzących od nazwisk prominentnych działaczy PiS).

Ewa
Ewa
21 października 2019 20:51

Wszyscy z PIS pieją jednym głosem z wytycznych Kaczyńskiego !