Poseł PiS Horała też próbuje bagatelizować aferę Banasia

PiS zrezygnował z postawienia przed Trybunałem Sprawiedliwości Donalda Tuska

– „Pan Horała w Polsacie świetnie się bawi mówiąc, że ha ha pan Banaś to ma tylko zarzuty od dziennikarzy śledczych TVN ha ha ha… Tak, pan Horała przewodniczył komisji VAT” – skomentowała jedna z internautek dzisiejszy występ posła PiS.

Jednak nie po raz pierwszy ten poseł PiS zachowuje się – eufemistycznie rzecz nazywając – przedziwnie. Przypomnijmy choćby nasz artykuł „We francuskim Sevres Horała będzie kiedyś wzorcem bezczelnej manipulacji”.

– „Wszak naczelnik państwa, a mentor Horały powiedział kiedyś: „Nikt nam nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne”. A chłop ufa mentorowi bezgranicznie…”; – „Swoją drogą,, jakie trzeba mieć poczucie humoru, żeby swoją partię nazwać Prawo i Sprawiedliwość, a rządy dobrą zmianą” – pisali o zachowaniu Horały internauci.

A wracając jeszcze do samego Horały. Ma on ponoć w nowym rządzie zostać ministrem infrastruktury. O takich planach pisze „Nasz Dziennik” wydawany przez fundację Tadeusza Rydzyka.

– „Do niedawna myślałem, że „krótka ławka” w PiS-ie sprawia, że nominacje na urzędy wszelakie są więcej, niż groteskowe. Przykład Pana Horały zatrwożył mnie i zasmucił. Oni tam w ogóle ławki nie mają…”; – „Dla Horały powinni specjalnie stworzyć Ministerstwo Żenady”; – „Skoro już tak się stoczyliśmy, to niech PiS powoła kilka arabów z Janowa na senatorów, żeby mieć większość. Przy ministrze Horale nikt nie zauważy, że konie głosują na cztery ręce…” – komentowali internauci.

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
EwaJacek DolińskiRyszardHerodAntypisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Horała to ten, co zdaje się dostał w zeszłym roku łomot od prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka. To czego on się wymądrza? Ludzie go nie chcą.

Zwinka
Zwinka

Jako Gdynianka potwierdzam.

HerodAntypis
HerodAntypis

Gdynka Zwinka

Ryszard
Ryszard

Jako „Gdynianka” powinnaś wiedzieć, że pisze się „gdynianka”.

Ryszard
Ryszard

Jako „Gdynianka” powinnaś jednak wiedzieć, że pisze się „gdynianka”.

HerodAntypis
HerodAntypis

Powinieneś Ryszard wiedzieć że na znak dezaprobaty małą literą traktujemy ludzi z PiSu i okolic. Zwinka nie podlega małym literom.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Horała horała –
Lecz się zaorała!
Podobno wyśmiewanie cudzych nazwisk to objaw złego wychowania, ale ten pan ma takie nazwisko, które wręcz prowokuje do tworzenia neologizmów, np.:
HORAĆ a, HORAŁOWAĆ – 1. Uparcie poszukiwać dowodów winy Tuska, mimo ewidentnego ich braku;. 2. Podawać do wiadomości publicznej wszystkie „przekazy dnia” otrzymywane z centrali PiS, bez względu na ich zgodność z faktami, godząc się na utratę własnej wiarygodności.
(Ten drugi punkt mógłby znaleźć jeszcze wiele innych określeń, pochodzących od nazwisk prominentnych działaczy PiS).

Ewa
Ewa

Wszyscy z PIS pieją jednym głosem z wytycznych Kaczyńskiego !