Poseł PiS nie odróżnia pogody od klimatu, a „pannom” z Wakacyjnego Strajku Klimatycznego „radzi”: „Dajcie sobie na luz”

Poseł PiS nie odróżnia pogody od klimatu, a „pannom” z Wakacyjnego Strajku Klimatycznego „radzi”: „Dajcie sobie na luz”

„Siedzę na otwartej werandzie, marznę i mam jedną prośbę do wszystkich panien strajkujących klimatycznie: dajcie sobie na luz, chociaż do listopada! Potem już trudno, może być zimno” – napisał na Twitterze poseł PiS Leszek Dobrzyński ze Szczecina. – „Ostro nawet jak na standardy posłów PiS. Na początek warto wrócić do szkoły podstawowej i przeczytać, co to jest pogoda, a co to jest klimat. Hejt na „panny” trudno nawet skomentować w kulturalny sposób. Skąd Kaczyński was powyciągał?” – to reakcja jednego z internautów.

 

Dobrzyński to nie pierwszy przedstawiciel obozu Zjednoczonej Prawicy, któremu nie podoba się zainaugurowany przez 13-letnią Ingę Zasowską Wakacyjny Strajk Klimatyczny. Niedawno Kamil Bortniczuk też się „popisał” na Twitterze, o czym pisaliśmy w artykule „Oburzenie po wpisie posła z partii Gowina, który wyśmiewa 13-latkę protestującą przed Sejmem”. Do Ingi dołączają kolejne młode osoby.

– „To typowy przekaz ludzi ograniczonych nie będących w stanie pojąć charakteru zmian klimatycznych. „Skoro zdarzają się dni chłodne to ocieplenie klimatu jest kłamstwem” ; – „To uczucie, kiedy poseł publicznie pokazuje, że jest ignorantem i myśli przy tym, że jest zabawny”;

 

– „Umysł wyklęty”; – „Siedzę sobie przy obiedzie, jestem najedzona i mam wielką prośbę do wszystkich mówiących o głodzie na świecie: dajcie sobie na luz, chociaż do kolacji! Potem już trudno, mogę być głodna”; – „Pan w ogóle nie ma pojęcia, o czym pisze. Niestety, większość osób z PiS ma z tym problem” – komentowali internauci wpis posła Dobrzyńskiego.

bt

Źródło: Twitter

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SzczeryWaldemarJabisMaciek123454321Jacek Doliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

Już dawno zauważyłem, że PiS przyciąga wszystkich durniów jak magnes opiłki żelaza.

Maciek123454321
Maciek123454321

Co się dziwicie? Taki mamy klimat…………….. pisowski.

Jabis
Jabis

PISdebilstwo jest PISdebilstwem … taki klimat.
A ten pOSEŁ to z D’Hondta ,,, > 6107 głosów (1,60% głosów oddanych w okręgu)[3] < był w Solidarności Walczącej. Potem: w Koalicji dla Rzeczypospolitej w Lidze Republikańskiej w Przymierzu Prawicy. PRZYTULIŁ się do PIS.
Zachodniopomorskie przeprasza za tego pOSŁA.

Waldemar
Waldemar

Niestety, sprawa nie jest do obśmiania, bo ci, którzy naprawdę mają coś do powiedzenia w tej politycznej mafii, też siedzą na otwartej werandzie. Ale z kompletnie zamknięta na wszystkie sygnały makówką.

Szczery
Szczery

Pisuar tego prezesa drabinkowego to zbieranina najprymitywniejszych, najbardziej chamowatych, ale pazernych ele-mentów społecznych! Ot, taka lumpen-elita, która dorwała się do władzy…….