Poseł PiS płacił za seks – za zdjęcia płacić nie chce więc poszedł do prokuratury

Poseł PiS płacił za seks - za zdjęcia płacić nie chce więc poszedł do prokuratury

Sprawa jakich wiele. Przytrafić może się przecież najlepszemu z nas. Nie byłoby w tym pewnie nic interesującego, gdyby nie jedno zdanie Zrobiłem to, co w takiej sytuacji może zrobić prawy obywatel”.

Wspomniany „prawy obywatel” to Grzegorz Raczak, Poseł PiS. Tenże Szacowny Pan Poseł złożył właśnie do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez kobietę, której płacił za usługi seksualne.

Wszystko układało się dobrze i pewnie żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie nienasycone żądze finansowe wskazanej kobiety. Nie wiadomo, czy płacił za mało czy oczekiwał zbyt wiele, w każdym razie zawiedziona „usługodawczyni” postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zażądała od Posła ekstra gratyfikacji, podobno w wysokości 40 tys. złotych. Jako dodatkowego elementu w negocjacjach użyła zdjęć wykonywanych w czasie świadczenia usług, zapowiadając że nie tylko oczy Posła będą mogły się cieszyć uwiecznionymi na nich scenami.

 

Tego już dla Posła było zbyt wiele i zgodnie z maksymą „Jak trwoga to do… Prokuratury” pobiegł w te pędy złożyć doniesienie na nieuczciwą 23-latkę, no bo jak tak można!

Pan Poseł Raczak zapewnia – „W polityce chcę robić coś dla ludzi”, ale płacić nie chce! Niemożliwe, żeby na przeszkodzie stały rozważania ideologiczne o których mówiła na łamach Gazety Wyborczej „Prof. Monika Płatek: Biskupi nie są pewni, czy kobieta to człowiek”.

„Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem” – powiedział Wielce Szanowny Pan Poseł.

Trudno nie zauważyć, że w porównaniu np. z takim Posłem Piętą jest „kryształowo” uczciwy, bo ani małżeństwa, ani tym bardziej pracy w Orlenie nie obiecywał. Prawy obywatel!!!

/as/

źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
spitwajerIrenaAleksanderChermesJoasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

A co tam! Wieczorem do panienki, rano do spowiedzi i komunii – i wszystko gra!

Joasia
Joasia

Nadaje się do Pisu. Skompromitowany i niemoralny. Etyka, uczciwość i przyzwoitość to słowa, których znaczenia nie zna.

Chermes
Chermes

Po prostu panience nie odpowiadała pozycja „na raczka” więc zażądała dodatkowej opłaty. A pan Raczek, jak to prawy obywatel i zarazem członek PiS, zwykł w takich sytuacjach czynić, popędził do prokuratora. A mógł po prostu zadzwonić do Banasia…

Aleksander
Aleksander

Grzegorz Raczak (ur. 10 maja 1958 w Gdańsku) – polski kardiolog, nauczyciel akademicki i polityk, profesor nauk medycznych, poseł PiS na Sejm VIII kadencji.
I przy tym wszystkim niepradopodobny dureń.
– – – –
nieprawidłowy kod???

Irena
Irena

Prawy obywatel no i …..uiszczal…..zalosna osoba !!!

spitwajer
spitwajer

Poseł dziwkarzem, więc to jest ta nowa elita o której mówi Prezes K. Skoro takie mamy elity to ja się pytam jaki mamy naród co takie elity wyłonił z pośród ogółu, Wyborcza kiedyś napisała że członek nowego KRS został ugryziony w członka przes prostytutkę podczas suto zakrapianej imprezy i zadzwonił na policję by się poskarżyć, dane ofiary utajniono meldunek wypłynął. Oj sprostytułowali Cię Polsko, trzasnęli w twarz wydymali i rzucili 500, tylko gawiedź się cieszy i chce węcej, więcej.