Poseł PiS płacił za seks – za zdjęcia płacić nie chce więc poszedł do prokuratury

Poseł PiS płacił za seks - za zdjęcia płacić nie chce więc poszedł do prokuratury

Sprawa jakich wiele. Przytrafić może się przecież najlepszemu z nas. Nie byłoby w tym pewnie nic interesującego, gdyby nie jedno zdanie Zrobiłem to, co w takiej sytuacji może zrobić prawy obywatel”.

Wspomniany „prawy obywatel” to Grzegorz Raczak, Poseł PiS. Tenże Szacowny Pan Poseł złożył właśnie do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez kobietę, której płacił za usługi seksualne.

Wszystko układało się dobrze i pewnie żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie nienasycone żądze finansowe wskazanej kobiety. Nie wiadomo, czy płacił za mało czy oczekiwał zbyt wiele, w każdym razie zawiedziona „usługodawczyni” postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zażądała od Posła ekstra gratyfikacji, podobno w wysokości 40 tys. złotych. Jako dodatkowego elementu w negocjacjach użyła zdjęć wykonywanych w czasie świadczenia usług, zapowiadając że nie tylko oczy Posła będą mogły się cieszyć uwiecznionymi na nich scenami.

 

Tego już dla Posła było zbyt wiele i zgodnie z maksymą „Jak trwoga to do… Prokuratury” pobiegł w te pędy złożyć doniesienie na nieuczciwą 23-latkę, no bo jak tak można!

Pan Poseł Raczak zapewnia – „W polityce chcę robić coś dla ludzi”, ale płacić nie chce! Niemożliwe, żeby na przeszkodzie stały rozważania ideologiczne o których mówiła na łamach Gazety Wyborczej „Prof. Monika Płatek: Biskupi nie są pewni, czy kobieta to człowiek”.

„Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem” – powiedział Wielce Szanowny Pan Poseł.

Trudno nie zauważyć, że w porównaniu np. z takim Posłem Piętą jest „kryształowo” uczciwy, bo ani małżeństwa, ani tym bardziej pracy w Orlenie nie obiecywał. Prawy obywatel!!!

/as/

źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
neonspitwajerIrenaAleksanderChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

A co tam! Wieczorem do panienki, rano do spowiedzi i komunii – i wszystko gra!

Joasia
Joasia

Nadaje się do Pisu. Skompromitowany i niemoralny. Etyka, uczciwość i przyzwoitość to słowa, których znaczenia nie zna.

Chermes
Chermes

Po prostu panience nie odpowiadała pozycja „na raczka” więc zażądała dodatkowej opłaty. A pan Raczek, jak to prawy obywatel i zarazem członek PiS, zwykł w takich sytuacjach czynić, popędził do prokuratora. A mógł po prostu zadzwonić do Banasia…

Aleksander
Aleksander

Grzegorz Raczak (ur. 10 maja 1958 w Gdańsku) – polski kardiolog, nauczyciel akademicki i polityk, profesor nauk medycznych, poseł PiS na Sejm VIII kadencji.
I przy tym wszystkim niepradopodobny dureń.
– – – –
nieprawidłowy kod???

Irena
Irena

Prawy obywatel no i …..uiszczal…..zalosna osoba !!!

spitwajer
spitwajer

Poseł dziwkarzem, więc to jest ta nowa elita o której mówi Prezes K. Skoro takie mamy elity to ja się pytam jaki mamy naród co takie elity wyłonił z pośród ogółu, Wyborcza kiedyś napisała że członek nowego KRS został ugryziony w członka przes prostytutkę podczas suto zakrapianej imprezy i zadzwonił na policję by się poskarżyć, dane ofiary utajniono meldunek wypłynął. Oj sprostytułowali Cię Polsko, trzasnęli w twarz wydymali i rzucili 500, tylko gawiedź się cieszy i chce węcej, więcej.

neon
neon

To pazerna szmata. Dowiedziała się , że jest politykiem i wymarzyła sobie łatwą kasę. Powinna teraz iść przykładnie do ciupy za podły szantaż.
Dobrze gość postąpił. Jako prostytutkę obowiązują ją pewne, być może niepisane ale jednak zasady, zwłaszcza dyskrecja. Ta najwyraźniej postanowiła się dorobić i się dorobiła. Pudła życzę.