Poseł PiS udostępnił zdjęcie pośladków asystentki? „Nastąpiło włamanie”

Poseł PiS udostępnił zdjęcie pośladków asystentki? „Nastąpiło włamanie”

Poseł Marcin Kamil Duszek reprezentuje PiS w Sejmie od czasu VII kadencji.

Dziś na jego profilu na Facebooku pojawiło się zdjęcie jego samego i kobiety. Podpisano je: „Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela Ł. będzie moją nową sekretarką. Udowodniła swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć”.

W komentarzach z tego samego konta zamieszczono zdjęcie tej (lub podobnej) kobiety w krótkiej spódniczce oraz przedstawiające… kobiece pośladki.

Zrzuty ekranu niecodziennych wpisów szybko obiegły social media.

Sam poseł opublikował post, w którym przyznał, że ktoś włamał mu się na konto: „Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona”.

🔺UWAGA!
Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.

Opublikowany przez Marcina Kamil Duszka Czwartek, 19 listopada 2020

W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych postów na temat prawicowego polityka. Wielu internautów nie wierzy w jego tłumaczenia.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Pupa tej Pani to chyba jednak nie fotomontaż. Współczuję Panu, bo najbliżsi nie powinni tak się o tym dowiedzieć!” – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

nt

Źródła: Facebook, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Doliński
Jacek Doliński
20 listopada 2020 00:24

Ciekawe, że gość nie dementuje, że to są pośladki jego przyszłej asystentki. PiS opłaca swoim posłom pełen zakres usług, hmm, asystenckich?

Zwinka
Zwinka
20 listopada 2020 02:55

To oczywiste, że ktoś się temu Marcinu Kamilu Duszku włamał. Poseł PiS jako prawdziwy katolik i patryjota umieściłby na swoim fejsbuku selfika z pośladami trzech pisowskich Beat, przebywających obecnie na bolesnym wygnaniu w Brukseli.

Shaq
Shaq
20 listopada 2020 07:56

Pokazywanie pośladków to nic w porównaniu z tym, że ten pan jest PISOWCEM. To jest dopiero wstyd, Czy za kilka lat, gdy pisowcy będą sądzeni, szanowny pan powie, że w latach ich rządów nastąpiło włamanie do jego mózgu?