Poseł Sanocki w Sejmie: „Wiesz, jak gej rzuca granat? A jak się rozmnażają geje?”

Poseł Sanocki w Sejmie: "Wiesz, jak gej rzuca granat? A jak się rozmnażają geje?"

Jeśli żart określa kapitał intelektualny żartownisia to o panu pośle Januszu Sanockim wiemy już praktycznie wszystko.

„Albo tak jak gej rzuca granat. Wiesz, jak gej rzuca granat? A masz, ty wstrętny wrogu” (…) „A wiesz, jak Jasiu się pyta w szkole: proszę pani, a jak się rozmnażają geje, przez podział czy przez pączkowanie? A pani mówi: Jasiu, ani tak, ani tak – przez indoktrynację” – tak sobie dowcipkował przed posiedzeniem Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, której jest członkiem. „Złote” myśli posła zarejestrowały obecne na sali kamery.

Czy coś trzeba jeszcze dodać by zaprezentować sylwetkę Sanockiego?

Chyba tylko to, że nie pierwszy raz demonstruje swój poziom. W czerwcu minionego roku podczas obrad komisji sprawiedliwości tak dalece dał się ponieść nerwom, że uderzał pięścią w stół i zawołał do Arkadiusza Myrchy: „Nie przerywaj mi, gówniarzu”.

W lutym tego roku z kolei podczas debaty w Sejmie na temat przemocy w rodzinie, Sanocki z drwiną odnosił się do postulatów większej kontroli sprawców przemocy, mówiąc m.in., że jeśli istnieje przemoc ekonomiczna, to kolejna może być „przemoc kulinarna”. Stwierdził też, że państwo nie powinno ingerować w regulowanie tej kwestii, a „hasło likwidacji przemocy w rodzinie jest likwidacją rodziny”.

Janusz Sanocki jest posłem niezrzeszonym (wcześniej Kukiz’15) oraz członkiem Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Jej przewodniczącym jest Stanisław Piotrowicz, a wiceprzewodniczącą – Małgorzata Wasserman. Oboje z Prawa i Sprawiedliwości.

/jp/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
IrenaWojtekAdamPolka gorszego sortuAtka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Snowid
Snowid

Tłuku żartuj sobie ze swoich …….. !

Joanna
Joanna

Kultura osobista i intelekt tego osobnika na najwyższym PiSowskim poziomie

Zbyszek
Zbyszek

Ale w sumie ciekawie było by się dowiedzieć jak rozmnażają się tacy Sianoccy…

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Jeśli sądzić po poglądach na temat przemocy w rodzinie, to chyba przez czyn nazywany niegdyś „raptem”, a współczesna jego definicja to „przemoc na tle płciowym, która jest przejawem dyskryminacji ze względu na płeć”.

Jabis
Jabis

Panna Wanna (prawie prezydent Krakowa); panienka sałatkowa, co z szafy uciekła; kreatura prokurator DAJCIUMAKA i … jeszcze Santocki – co za menażeria!? Ale Santocki, skoro ŁOD Kukiza, to jeszcze na v-ministra ma szansę.

Zbyszek
Zbyszek

Sympatia dla dinozaurów wynika stąd, że całkowicie wyginęły. Jeśli któryś przetrwa to ciężko go zrozumieć a co za tym idzie również polubić.

Zwinka
Zwinka

Prymitywy u władzy.

Maria
Maria

chciałoby się rzec bydlak, ale czy można obrażać zwierzęta?

Janina
Janina

Miasto Nysa wstydzi się za to indywiduum i to nie pierwszy raz. Żeby tak chciał nie wracać do nas, to damy na mszę w katedrze. A nawet przez siedem niedziel, a co?

Wojtek
Wojtek

Co prawda mieszkam od Nysy kilkanaście kilometrów,ale doskonale pamiętam tego tłuka i pieniacza.Oby więcej do Nysy nie wracał.Już lepiej dla wszystkich będzie,jak wystartuje do Europarlamentu.Wiem,idotów tam nie trzeba,ale jeśli wybierac mniejsze zło…Każdy z nas pamięta,jakie awantury wywoływał ten unteligentny inaczej.Drodzy Państwo,rzeczy należy nazywać po imieniu.Sanocki to cham,prymityw,człowiek o BARDZO ograniczonym intelekcie.Tak to jest,jak wiara w ideały(choćby nie wiem jak podłe lub szlachetne)wyłącza intelekt.Coż,typowy reprezentant swojego środowiska.Proszę mnie nazywać lewakiem.Przy nich to zaszczyt.

Irena
Irena

Zapytam wiec grzecznie , skoro taki był od zawsze na własnym terenie …to KTO go wybieral…..czy wszyscy w terenie ogłuchli i oślepli ? Pozdrawiam .

Janina
Janina

Nie ogłuchli, nie oślepli. Taką mamy chorą ordynację. Wysokie miejsca na listach – zawsze biorące. Tym sposobem wszelkie kanalie i przygłupy, ale ślepo wierne układającemu listy wyborcze, psim swędem dostają się do parlamentu, samorządów i innych władz. Jak dalej będą się charakteryzować lizydupstwem, to lądują na ciepłych posadkach w państwowych spółkach albo w PE. I tak się ten interes kręci. Na zmiany nie ma szans, bo każdej opcji politycznej opłaci się ten układ. Składają obietnice bez pokrycia, na niby się zwalczają, robią w programach tv teatr przed elektoratem, odgrażają się przeciwnikom Trybunałem Stanu, prokuratorami, sądami, i co ? Czy ktoś… Czytaj więcej »

Atka
Atka

Ten sie smieje kto sie smieje ostatni.Stary dowcipnis ,a gejem jest no no

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Komisja Etyki oczywiście nie dopatrzy się żadnych uchybień.

Adam
Adam

Jak rozmnażają się geje?
Patrzą na posłanki pis.

Irena
Irena

Skad oni wyciagaja tych glabow ???