Poseł Zgorzelski w ostrych słowach skrytykował Krzysztofa Ziemca

Poseł Zgorzelski w ostrych słowach skrytykował Krzysztofa Ziemca

Wicemarszałek Sejmu, Piotr Zgorzelski (PSL) był jednym z gości programu TVP „Woronicza 17”.

Prowadzący audycję, Krzysztof Ziemiec poruszył temat hejtu i poprosił obecnych w studiu polityków o komentarz do sprawy rozmów pomiędzy Romanem Giertychem a Mariuszem Kozakiem-Zagozdą, administratorem strony Sok z Buraka.

W opinii państwowej telewizji przez lata portal kreował „polityczny przekaz skierowany przeciwko najważniejszym przedstawicielom polskiego państwa, politykom Prawa i Sprawiedliwości„.

Zarówno temat, jak i czas rozmowy o nim mocno wzburzył posła Zgorzelskiego.

Kiedy rząd pokłóconej prawicy nie radzi sobie z pandemią, wy wrzucacie w poważnym programie jakieś pierdoły. Ja się nie zgadzam się, żeby dzisiaj, w Niedzielę Palmową, kiedy powinniśmy mieć pewną refleksję, pan, i to jest moje rozczarowanie, rozpoczynał swój program od rzeczy, która jest kompletnie marginalna w skali tego, co się w naszym kraju dzieje. Kiedy w 2020 roku umiera 78 tysięcy rodaków więcej niż w 2019, gdzie od stycznia do marca umiera 18 tys. więcej niż w analogicznym okresie w roku poprzednim…” – grzmiał wicemarszałek.


Prowadzący program Ziemiec usiłował się bronić, tłumacząc, że rzetelne dziennikarstwo wymaga aby zajmować się newsami.

To lepiej dajcie newsy, jak rząd wreszcie zacznie sobie radzić z pandemią, a nie jakieś głupoty robicie. Dzisiaj ludzie mają słuchać o jakimś Soku z Buraka? Proszę o poważne tematy, nie będę się odnosił do pierdół” – ostro podsumował sprawę poseł Piotr Zgorzelski.

Zostań patronem KODUJ24.PL

wb

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
druh Marek
druh Marek
28 marca 2021 18:49

Piękne starcie mądrego i walecznego pana Marszałka Zgorzelskiego z wazeliniarskim dziennikarzem reżimowej TVP. Tylko szkoda ,że K. Ziemiec tak nisko upadł. Zapomniał co to rzetelne dziennikarstwo ,co jest misją dziennikarza. Pomylił służbę społeczeństwu obywatelskiemu, ze służbą zdegenerowanej, nieudolnej i przerażająco szkodliwej władzy. Krzysztof Ziemiec położony został na łopatki. Brawo Panie Marszałku!

Kazimierz
Kazimierz
29 marca 2021 11:48
Reply to  druh Marek

Za 50 tysiączków . Druhu toż oni są słabi .Mnie się marzy jak Holecka Danuta na wizji udaje parowiec.

Zbyszek
Zbyszek
28 marca 2021 19:43

Czasem zatrybi ten nasz Zgorzelski. Brawo on!

Mia
Mia
29 marca 2021 07:20

Płaskoziemiec pewnie chciał usłyszeć, jaki to SokZBuraka szerzy hejt. Bardzo dobrze, że został zgaszony

Dron
Dron
29 marca 2021 13:03

Niestety, pan Ziemiec nie zdaje sobie sprawy z faktu, że dzisiaj qrwizja to taki sok z buraka do n-tej potęgi, a przy tym mało inteligentny.