Posłanka Lewicy krytycznie o słowach Czarnka na temat uczestników Parady Równości

„Tępa propaganda obecnego rządu jest jeszcze bardziej prymitywna niż w PRL”

Przemysław Czarnek goszcząc w środę na antenie TVP Info odniósł się do sobotniej Parady Równości w stolicy.  Mimo, iż wspomniany polityk niejednokrotnie w swoich wypowiedziach dał pokaz braku tolerancji dla wszelkiego rodzaju inności to jego dzisiejsze wystąpienie dyskwalifikuje go jako zarządzającego edukacją dzieci i młodzieży w nowoczesnym państwie XXI wieku.

 

Czarnek podzielił się z widzami TVP swoimi przemyśleniami na temat Parady Równości: „przecież wszyscy Polacy widzą, co się dzieje na ulicach i na czym polega tolerancja. Przecież to, co tam się działo, nie ma nic wspólnego z tolerancją i z równością, to fetyszyzowanie i wykrzywianie równości i tolerancji” – czytamy na tvn24.pl

W dalszym ciągu swojej wypowiedzi Czarnek dodał: „ci osobnicy, którzy tam chodzą, to ludzie, którzy nie zachowują się normalnie”. – To publiczna demoralizacja, obraza moralności – mówił. – Ktoś, kto promuje dewiacje, nie ma tych samych praw publicznych jak osoba zachowująca się zgodnie ze standardami”.

Do tych słów ministra nawiązała w swoim sejmowym wystąpieniu posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: „Panie ministrze, nie jest pana prawem, nie jest pana kompetencją odmawianie uczniom, młodzieży, nauczycielom i żadnej mniejszości prawa do korzystania z konstytucyjnego prawa do gromadzenia się i wyrażania własnych poglądów”.

 

Dalej parlamentarzystka mówiła: „Panie ministrze, jedyny język, jaki pan zna, to język nienawiści, język szczucia i język, który prowadzi do tego, że uczniowie, na straży których powinien pan stać, popełniają samobójstwa, dokonują samookaleczeń i krzywdzą sami siebie”.

Natomiast posłowie Koalicji Obywatelskiej złożyli wniosek o odwołanie Czarnka z jego ministerialnej posady. Barbara Nowacka powiedziała, że Czarnek jest niekompetentnym ministrem i do tego arogantem. Stwierdziła również: „Minister Czarnek musi odejść, jest ministrem złym i szkodliwym, pełnym pogardy i agresji”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Rafał Grupiński natomiast dodał: „Przemysław Czarnek jest ministrem, który próbuje cofnąć nas do czasu obskurantyzmu, do czasów nietolerancji, do czasów, w których nie liczono się z prawami człowieka”.

Na Przemysławie Czarnku te słowo nie robią żadnego wrażenia. Jest impregnowany na jakąkolwiek krytykę, czuje olbrzmie wsparcie swojego środowiska politycznego i jak taran realizuje swoją (?) misję..

/as/

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojna rybenki
Wojna rybenki
23 czerwca 2021 20:55

Ale to już nie razem oni, przecie się zjednoczyła kurwica Lewica i kurwica prawica, chca budować niepracującym mieksznia za nasze podatki, szok niedowierzanie, istnieje jeszcze jakaś reszta ka nadzieję, e się znów połącza