Posłanka PiS Milczanowska nie żałuje, że zgłosiła kandydaturę Banasia na szefa NIK (film)

Posłanka PiS Milczanowska nie żałuje, że zgłosiła kandydaturę Banasia na szefa NIK

Posłanka PiS Anna Milczanowska była tą osobą, która w imieniu PiS zgłosiła kandydaturę Mariana Banasia na szefa NIK. Dzisiaj – po wielu kontrowersjach, dotyczących jego osoby – Milczanowska nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

Przypomnijmy więc, co mówiła posłanka Milczanowska: – „Zarówno wykształcenie, jak i bogate doświadczenie zawodowe, ogromne zasługi, jeśli chodzi o działania na rzecz uzyskania wolności przez naszą ojczyznę, uważamy, że pan Marian Banaś jest dobrym kandydatem na prezesa Najwyższej Izby Kontroli”. W świetle doniesień medialnych na jego temat to zdanie brzmi jak ponury żart.

Ale nie dla posłanki PiS. Zapytana przez dziennikarzy, czy żałuje, że tak wychwalała Banasia, odpowiedziała: – „Nigdy niczego nie żałuję. Poczekajmy, co przyniesie czas. Wątpliwości są wobec różnych ludzi, różnych zachowań, również z opozycji”. A poza tym ona tylko prezentowała wniosek w imieniu klubu PiS…

 

Nie szokują jej także doniesienia o współpracownikach Banasia, którzy – zamiast ścigać mafie VAT-owskie, sami taką mieli zorganizować. – „Dlaczego akurat łączyć ich z panem Marianem Banasiem?” – rozbrajająco odparła Milczanowska.

Milczanowska będzie posłanką także w nowym Sejmie. W poprzednim była m.in. przewodniczącą komisji, w której PiS przeforsował nowy Kodeks wyborczy. Pisaliśmy o tym w artykule „Wybory w kółku wędkarskim będą bardziej poważne”.

bt

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

Godziszów to wieś elektoratu PiS, teraz wie dlaczego PiS wygrał wybory, oni nie aja zielonego pojęcia na kogo głosują