Poznańska radna PiS o uczestniczce Strajku Kobiet: „To jest zwyrodniała swołocz opętana przez diabła”.

Poznańska radna PiS o uczestniczce Strajku Kobiet: "To jest zwyrodniała swołocz opętana przez diabła".

Poznańska radna PiS Lidia Dudziak została odwołana z funkcji przewodniczącej miejskiej komisji sportu. 25 października na profilu społecznościowym skomentowała zdjęcie kobiety, która w ramach Strajku Kobiet do jednego z kościołów wniosła transparent: „Módlmy się o prawo do aborcji”. Dudziak, w formie komentarza, napisała: „To jest zwyrodniała swołocz opętana przez diabła”.

 

W poznańskiej radzie miasta KO ma większość a w uzasadnieniu wniosku o odwołanie radnej z funkcji przewodniczącej komisji radny większościowego klubu Bartłomiej Ignaszewski powiedział: „Mamy wiele negatywnych odczuć dotyczących sposobu prowadzenia posiedzeń przez panią Dudziak. Ale głównie chodzi o słowa wypowiadane przez panią radną w internecie”.

Lidia Dudziak tłumaczyła się, że: „słowa o „zwyrodniałej swołoczy” były jej prywatną wypowiedzią i nie dotyczyły wszystkich uczestników Strajku Kobiet” – czytamy na gzeta.pl. Następnie radna dodała, że jej komentarz był reakcją na: „profanację najświętszego sakramentu”. Stwierdziła również, że: „Tych, którzy się czują obrażeni, przepraszam, ale mi nie chodziło o wszystkich protestujących”.

 

Z werbalnym wsparciem dla ukaranej radnej pospieszyła jej klubowa koleżanka Ewa Jemielity: „Marionetki prezydenta Jaśkowiaka. Głowa do góry, nie masz się czego, Lidko, wstydzić”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Nam jednak wydaje się, że radna Dudziak ma się czego wstydzić. Nawet bardzo. Co więcej tak samo powinna się wstydzić popierająca ją Jemielity.

/as/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
malgoska
malgoska
1 grudnia 2020 14:24

To diabeł istnieje? Serio?

Zbyszek
Zbyszek
1 grudnia 2020 15:23

Lidka się nie wstydzi. Szkoda jej dodatku za straconą funkcję.

Maciek123454321
Maciek123454321
1 grudnia 2020 15:45

Jezu, co oni wszyscy ćpają?

Kundzia
Kundzia
1 grudnia 2020 16:52

Cały pis to swołocz.