„Prace się dalej nie zaczęły, a Beata Szydło kolejny raz celebruje tę samą drogę”, czyli obwodnicę Oświęcimia

Jasnowidz Jackowski wieszczy klęskę Beaty Szydło w wyborach prezydenckich

Beata Szydło – obecnie europosłanka PiS – pojawiła się na ogłoszeniu przetargu na budowę obwodnicy Oświęcimia. Radośnie podkreślała, że to dobra wiadomość dla mieszkańców regionu. – „Prace się dalej nie zaczęły, a Beata Szydło kolejny raz celebruje tę samą drogę. Tak było w 2016, trzy osoby z władz wzajemnie podpisywały sobie kwity” – przypomniał jeden z internautów. Do wpisu dołączył artykuł z tamtego czasu.

 

„Drugi raz ogłaszacie przetarg na to samo? Bareja gdyby żył, kręciłby przy was film za filmem”; – „Nie byłem w stanie słuchać tego drugi raz. Co ma Pani Beata Szydło, obecnie europoseł do ogłoszenia, nawet nie budowy, a ogłoszenia przetargu na budowę obwodnicy? Przecięcia wstęgi na zakończenie budowy to „standardowa praca” tej władzy, ale ogłoszenie przetargu to nowe święto”; – „Nie każdy oglądał poprzednią celebrację, więc trzeba było powtórzyć, by każdy obywatel miał tą informację na wyciągnięcie ręki” – komentowali internauci.

Zastanawiali się też, w jakim charakterze wystąpiła Szydło: – „A ona nie powinna się zajmować sprawami w PE?… Przecież tam na mandat…”; – „No, ale tu bardziej pasuje, mentalnie i wizerunkowo bliżej jej do Brzeszcz niż Europy”; – „Pewnie przedbiegi do kampanii Anżejka”.

Podawali też inny powód: – „…żeby jakieś seicento jej drogi nie zajechało znowu”; – „Ogłasza to ktoś, komu już się znudziły kolizje drogowe w centrum Oświęcimia. Taki symbol bezkarnego piractwa drogowego”. Chodzi oczywiście o wypadek z udziałem Beaty Szydło, do którego doszło właśnie w Oświęcimiu.

 

Dodajmy, że budowa obwodnicy Oświęcimia ma się – według zapewnień PiS – zakończyć w 2023 r.

bt

Źródło: natemat.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nihil
Nihil
30 grudnia 2019 21:41

Można sobie życzyć żeby obwodnica Oświęcimia przebiegała przez Przecieszyn.
Ludzie w Oświęcimiu będą bezpiecznie jeździć ulicami tego miasta

Gusttaw
Gusttaw
31 grudnia 2019 00:14

Wielki nieudacznik. 1:27 to jej najwiekszy sukces