Pracownik PiS-owskiego IPN do uczestników spotkania: „Swołocz, kanalie, je**ł was pies” (film)

Pracownik IPN wyzywał mieszkańców „Swołocz, kanalie, je**ł was pies” - odpowie za to przed sądem

Takich „argumentów” użył podczas dyskusji z mieszkańcami miejscowości Czarne Piotr Szubarczyk z Biura Edukacji Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku. Spotkanie dotyczyło postawienia „żołnierzom wyklętym” pomnika. Zdaniem mieszkańców, Zygmunt Szendzielarz „Łupaszka” nie zasługuje na takie upamiętnienie.

Benedykt Lipski, emerytowany nauczyciel z Czarnego, przytaczał przykłady zbrodni na ludności cywilnej dokonanych przez „Łupaszkę”. – „Przymknij się, do cholery!” – wykrzykiwał do niego Szubarczyk. Pracownik PiS-owskiego IPN nie pozwalał nauczycielowi dokończyć wypowiedzi, kpił z niego, śpiewał hymn rosyjski (sic!), a wreszcie stwierdził, że Żydzi nie byli dla Polaków „bratnią krwią”.

Skandaliczne zachowanie pracownika IPN

„SWOŁOCZ, KANALIE, JEBAŁ WAS PIES!” – PRACOWNIK IPN DO UCZESTNIKÓW SPOTKANIATak określił mieszkańców miejscowości Czarne Piotr Szubarczyk z Biura Edukacji Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku.Nie spodobało mu się, że podczas spotkania ośmielili się negować zasadność wystawienia pomnika „Wyklętych”. Podnosili min. kwestię zbrodni na ludności cywilnej dokonanych przez Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”. „Przymknij się, do cholery!” – krzyczał Szubarczyk do Benedykta Lipskiego, emerytowanego nauczyciela z Czarnego. Pracownik IPN nie pozwalał mu skończyć swojej wypowiedzi, wykpiwał, śpiewał hymn rosyjski (sic!), a wreszcie stwierdził, że Żydzi nie byli dla Polaków „bratnią krwią”. Dodatkowo pracownik IPN skomentował spotkanie publicznym wpisem, w którym określał mieszkańców Czarnego, którzy nie zgadzali się z nim: „wyjątkowa swołocz, tchórzliwe kanale”. I zakończył: „Jebał was pies! I tak Polska wygra tę batalię, a na was naplują kiedyś wasze wnuki”.Ośrodek składa skargę na zachowanie Piotra Szubarczyka do prezesa IPN. Nie wnikamy w merytoryczną zawartość wypowiedzi i spory historyczne. Jednak sposób zachowania Piotra Szubarczyka nie licuje z powagą urzędnika państwowego.____Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane. Finansujemy działalność jedynie z prywatnych środków:PayPal i karta płatnicza: https://www.omzrik.pl/donacjaDane do przelewu:Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawanr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540tytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych 9 kwietnia 2018

Na Facebooku Szubarczyk określił mieszkańców Czarnego, którzy mieli własne zdanie o „żołnierzach wyklętych” następująco: – „Wyjątkowa swołocz, tchórzliwe kanale. Je**ł was pies! I tak Polska wygra tę batalię, a na was naplują kiedyś wasze wnuki”.

W związku z tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył skargę na zachowanie Piotra Szubarczyka do prezesa IPN. – „Nie wnikamy w merytoryczną zawartość wypowiedzi i spory historyczne. Jednak sposób zachowania Piotra Szubarczyka nie licuje z powagą urzędnika państwowego” – napisano. Do swojego wpisu Ośrodek dołączył nagranie ze spotkania pracownika IPN z mieszkańcami Czarnego.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

51
Dodaj komentarz

avatar
30 Comment threads
21 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
34 Comment authors
antyuzurpatorAlkaJolantajózefmarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Świnie do chlewa.

Maciek123454321
Maciek123454321

„Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi: nic mi nie zrobicie!”
(Włodzimierz Cimoszewicz, 20.12.2017 – „Fakty po faktach” TVN24)
No comments.

Zgredzinka
Zgredzinka

A tak swoją drogą, skoro tacy „naukowcy” pracują w tym IPN, to faktycznie należy go rozwiązać.

Maciek123454321
Maciek123454321

Zgredzinko, popatrz na to z innej strony. Kazali szubrawcowi pojechać w teren z „jedynie słusznym przekazem”. Nie był absolutnie przygotowany na jakąkolwiek dyskusję, no bo o czym tu gadać z jakimiś wieśniakami? Dostał kontrę, której się nie spodziewał. Przerażony wizją kompletnej klapy swojego przekazu, utraty stołka, co wiąże się z wyschnięciem źródełka solidnych dochodów (czy raczej – odchodów), zareagował po chamsku – przekrzyczeć oponenta. Z tego płynie nauka – w czasie kampanii wyborczej najskuteczniej będzie przemycić się na pisowskie wiece i zadawać kandydatom niewygodne, ale merytoryczne pytania. Wymaga to oczywiście odporności psychicznej, bo będą po chamsku zakrzykiwać. Ale KAŻDY filmik… Czytaj więcej »

Zgredzinka
Zgredzinka

Maćku, to jest świetna idea, tylko gdzie Ty znajdziesz chętnych do narażania się na takie chamstwo? Przecież to trzeba mieć czas, a więc nie pracować i kogoś do pomocy, kto to wszystko będzie dokumentował. Masz na tyle siły przebicia, żeby zorganizować taką obywatelską inicjatywę? To samo dotyczy przestrzegania przez „czarnych” ciszy wyborczej. Przecież w dniu wyborów na każdej mszy powinien być ktoś, kto odpowiednio głośno i stanowczo zaprotestuje przeciwko uprawianiu przez kler partyjnej agitki. A nie żeby nakręcony „suweren” bezpośrednio po mszy, leciał do lokalu wyborczego realizować wytyczne kościoła. Jeżeli natomiast chodzi o tego Szubrawczyka, to myślę, że on nie… Czytaj więcej »

Maria
Maria

i co, i co zabrali tego faceta do psychiatryka?

Zgredzinka
Zgredzinka

Chyba nie, choć ewidentnie powinni.
Dobrze, że chociaż miejscowa ludność okazała się przyzwoitymi ludźmi.
Myślę, że teraz nikt z nich i jego bliskich nie zagłosuje już na PiS.

marek
marek

dostał podwyżkę

gfib@op.pl
gfib@op.pl

Pisiora poj.bało ?!

Feliks
Feliks

A to dopiero Szubrawczyk ….

Zgredzinka
Zgredzinka

A to dopiero.
Mnie też zaraz nasunęło się to samo skojarzenie.

antyuzurpator
antyuzurpator

Zapatrzył się w prokuratora piotrowicza i jego styl prowadzenia „komisji sprawiedliwości i praw człowieka” i próbował go naśladować.

wiśnia
wiśnia

Piotr Szubarczyk, powinno chyba być szubrawczyk – wyjątkowa kanalia. Przebił swoich mistrzów.

Zwinka
Zwinka

A przyszłość narodu w kurteczce z zielonym kapturkiem siedzi sobie w ostatnim rzędzie i ma to głęboko w dupie.

Zgredzinka
Zgredzinka

No Zwinka, chyba trudno wymagać od parolatka by był w stanie wiedzieć co się dzieje.
Aż dziw, że ktoś go na taką imprezę zabrał.

Zwinka
Zwinka

Może po prostu chłopaczka nie było z kim zostawić, a i trudno było przecież przewidzieć, że wybije szambo. A dziecko niby nie słucha, ale wszystko słyszy. I się uczy…

Zgredzinka
Zgredzinka

Zapewne tak było, bo normalną koleją rzeczy mało kto, bez wyraźnej potrzeby, przymusza dziecko do takich mało zabawowych imprez. Chociaż tym razem nie było przynajmniej nudno.
Miejmy nadzieję, że po tym festiwalu chamstwa został młodemu nakreślony prawidłowy obraz rzeczywistości.

bart
bart

Co za pisowska chamówa. Typowe, niedługo wszystkie rozmowy z pisowcami będą tak wyglądały.
IPN to jednak instytucja do likwidacji, skoro takich chamów zatrudnia.

Anna E
Anna E

Wszyscy piszą o Szubarczyku. Proszę Państwa. Oprócz Szybarczyka mamy pięć innych dorosłych osób, które reprezentują tę samą organizację, IPN (według niektórych ten skrót oznacza Instytut Propagowania Nienawiści), i które, siedząc przy tym samym stole, w żaden, ale to żaden sposób nie reagują na skandaliczne zachowanie Szubarczyka. Nie reagują, nie próbują go uspokoić, uciszyć, ba, nie widzę nawet śladu zażenowania na ich twarzach. Tacy ludzie przejęli teraz władzę w Polsce.

Zgredzinka
Zgredzinka

To dobrze, że tak „pięknie” zaprezentował się IPN w terenie.
To da mieszkańcom do myślenia przed zbliżającymi się wyborami.

kerA
kerA

Boże, spoglądasz, a grzmisz…

Zgredzinka
Zgredzinka

Chyba … nie grzmisz?

Wiesław
Wiesław

Podły cham. Do chlewa i koryta z wodą. Kim ten cymbał jest?

Bartłomiej
Bartłomiej

Jak na standardy pisu to i tak się zachował przyzwoicie…

kerA
kerA

Brakuje słów, by ten bełkot skomentować…

kerA
kerA

Ręce opadają do samej ziemi

Kose
Kose

Panie Szubarczyk…podobnie jak Pan… kto sie urodzil by pelzac… latac nie bedzie…

Malina
Malina

Jak nie ma argumentów to sie opluwa przeciwnika

Zgredzinka
Zgredzinka

To nie Piotr Szubarczyk, a … Szubrawczyk.

Ewa
Ewa

Przecież sami wybraliśmy taki rząd i takich ludzi w wyborach a teraz narzekamy

Elżbieta
Elżbieta

ja ich nie wybierałam a muszę znosić to chamstwo i dyletanctwo

babsko
babsko

Wg mnie to ruski agent!… śpiewający swój hymn. Czy ktoś z Państwa zna aż tak dobrze hymn sąsiadującego z naszym krajem, państwa? Chodziłam do szkoły w czasach PRL-u, ale wtedy nikt nas nie uczył tego hymnu, ani żadnego innego.

Zgredzinka
Zgredzinka

Coś w tym jest … to dobra refleksja.

jerzy
jerzy

gajos jestes wielko ocena kaczora na 5-ke

123t-olek
123t-olek

Teraz jestem przekonany, ze ta instytucje trzeba rozwiazac i potraktowac jako grupe przestepcza.

Bogdan
Bogdan

Teraz zrozumiałem co to „dobra „zmiana!

Waldemar
Waldemar

No cóż, poleciał „bez żadnego trybu”. Łącznie z trybem naukowym.

Jerzy
Jerzy

Taki właśnie rasa homo sapiens dorwała się do władzy. Strach pomyśleć czym to się może skończyć.

Zwinka
Zwinka

Z tym „homo sapiens” to bym nie przesadzała. Homo erectus wystarczy… W końcu jako pierwszy zaczął posługiwać się ogniem, zatem to właśnie od niego pochodzą genetyczni podpalacze.

Alka
Alka

A ja gdzies przeczytalam,ze odkryto nowy podgatunek czlowiekowatych-Homo Pisus.

antyuzurpator
antyuzurpator

Homo erectus genuasis ; – )
(patrz „genua”)

Krzysztof
Krzysztof

Historię ZAWSZE piszą zwycięzcy. Dzisiaj za zgodą obecnych władz pisze się na nowo najnowszą historię Polski. Do jej najnowszej wersji angażuje się pospolite PISdzielcze szmaty zwące się historykami zatrudniane przez IPN. Bo gdzie indziej może znaleźć robotę taka właśnie PISdzielcza kreatura jak nijaki cham Szubarczyk?

Zgredzinka
Zgredzinka

Bingo !!!

Romko
Romko

To nie jego słowa, tylko Piłsudskiego!!!

Zwinka
Zwinka

Owszem. I co z tego ? To usprawiedliwia chamstwo ?

Zgredzinka
Zgredzinka

Że niby co ?

smętek
smętek

W książce P.Zychowicza „Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei żołnierzy wyklętych” w miarę wyczerpująco autor scharakteryzował „dokonania” wyklętych. Jeśli ktoś chce pomnika „Łupaszki” to obok powinien być pomnik pomordowanych przez niego. Wśród ofiar były malutkie dzieci.

Robert
Robert

Powiem tak. Po obejrzeniu tego „kogoś” zaczynam podziwiać wstrzemięźliwość i kulturę pozostałych, ja bym chyba jednak nie wytrzymał i bym łajzę jebnął i to nie z plaskacza. ale tak z pod serca raz a dobrze, a w efekcie to trochę państwowej kasy byśmy oszczędzili. Pozdrawiam.

Zgredzinka
Zgredzinka

Oj, musiałbyś się liczyć z ostrymi konsekwencjami.
Uszkodziłbyś kalekę, a odpokutował jak za zdrowego.
Wiesz przecież, że teraz prowadzi się polowanie na nie-pisiorów.
Jak jesteś po właściwej stronie, to możesz drzeć ryja z nienawiści na okazjonalnych marszach i nieść wypisane na transparentach nawet najbardziej haniebne hasła, a jak nie, to zaszkodzi Ci nawet wymachiwanie białą różą.

józef
józef

Niesamowite! Dlaczego nikt z zebranych temu gnojkowi z ipeenu nie skuł mordy za te słowa!!

Jolanta
Jolanta

I jak tu wierzyć w prawdę historyczną IPN. Tego jegomościa trzeba było zawinąć w kaftan i do wariatkowa. Bożę chroń nas przed taką władzą.